امروز : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تفحص ازعملکردبانک‌های دولتی وخصوصی کلیدخورد

به گزارش جهان نیوز، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مجلس از طرح تحقیق و تفحص ازعملکرد بانک‌های خصوصی و دولتی و نحوه هدایت منابع مالی در این بانک‌ها، خبر داد.

وی افزود: در حال حاضر طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های خصوصی و دولتی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع داده شده است و پیگیر هستیم تا این طرح هر چه سریعتر در این کمیسیون تصویب شده و به صحن ارائه شود تا اینکه شفاف سازی لازم در حوزه مالی انجام پذیرد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: طرح مذکور مشمول بررسی کلیه بانک‌های خصوصی و دولتی است که وزارت امور اقتصادی موظف است از طریق بانک مرکزی به کنترل و ساماندهی آن‌ها مبادرت ورزد چراکه ما اعتقاد داریم تخلفاتی در بانک‌ها صورت می‌گیرد و به جای اینکه منابع بانک‌ها به سمت تولید و اشتغال سوق داده شود به سمت دلالی و پولشویی هدایت می‌شود.

کوچکی‌نژاد در پایان تصریح کرد: همچنین با در جریان انداختن این تحقیق و تفحص به دنبال این هستیم تا از نحوه ارائه وام‌های کلان به برخی افراد مطلع شویم.

منبع: میزان

به گزارش جهان نیوز، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مجلس از طرح تحقیق و تفحص ازعملکرد بانک‌های خصوصی و دولتی و نحوه هدایت منابع مالی در این بانک‌ها، خبر داد. وی افزود: در حال حاضر طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های خصوصی و دولتی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع داده شده است و پیگیر هستیم تا این طرح هر چه سریعتر در این کمیسیون تصویب شده و به صحن ارائه شود تا اینکه شفاف سازی لازم در حوزه مالی انجام پذیرد. این نماینده مجلس تاکید کرد: طرح مذکور مشمول بررسی کلیه بانک‌های خصوصی و دولتی است که وزارت امور اقتصادی موظف است از طریق بانک مرکزی به کنترل و ساماندهی آن‌ها مبادرت ورزد چراکه ما اعتقاد داریم تخلفاتی در بانک‌ها صورت می‌گیرد و به جای اینکه منابع بانک‌ها به سمت تولید و اشتغال سوق داده شود به سمت دلالی و پولشویی هدایت می‌شود. کوچکی‌نژاد در پایان تصریح کرد: همچنین با در جریان انداختن این تحقیق و تفحص به دنبال این هستیم تا از نحوه ارائه وام‌های کلان به برخی افراد مطلع شویم. منبع: میزان
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا