امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تقدیر جبهه مردمی از مرحوم «کاسه‌ساز»

به گزارش جهان نیوز، به نقل از جبهه مردمی نیروهای اسلامی، سیدمحمد حسینی عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری نوزدهمین جلسه شورای مرکزی این جبهه به تشریح جزئیات این جلسه پرداخت.
حسینی اظهار داشت: پس از انتخابات ضرورت داشت که فعالیت‌های چندین ماهه جبهه مردمی بازبینی شود نقاط ضعف و قوت مشخص شود و سیاست ها و راهبردهای جدیدی تعیین شوند لذا طی چندین جلسه در هیأت رئیسه و شورای مرکزی این مطالب امروز به نتیجه رسید و تقریبا نهایی شد.
عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: جبهه مردمی در حال حاضر یک تحلیل جامع از وضعیت کشور، انتخابات گذشته و ادامه فعالیت‌های جبهه در دست دارد و در این طرح نقاط ضعف و قوت و فرصت ها و تهدیدها کاملا مشخص شده اند و بر مبنای آن راهبردها و سیاست‌های کلی جبهه و اهم برنامه‌های عملیاتی تدوین شده است.
وی درباره اینکه آیا این طرح سند راهبردی جبهه مردمی است، گفت: بله، این طرح امروز تقریبا نهایی شد، هر چند ممکن است بعدها یکسری اصلاحات جزئی داشته باشد اما چارچوب و محتوای کلی آن مشخص شده است.
حسینی با بیان اینکه این سند راهبردی فعالیت جبهه را تا سال ۱۴۰۰ و انتخابات ریاست جمهوری در آن سال پوشش می‌دهد،‌ افزود:‌ در واقع می‌توان گفت این سند نقشه راه جبهه مردمی طی 4 سال آینده است.
عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: درباره ساختار جبهه مردمی و اینکه آیا اصلاحاتی نیاز دارد یا خیر،‌ سازمان جبهه در استان‌ها و شهرستان‌ها، وضعیت کشور، رصد اقدامات و عملکرد نهادها و دستگاه‌ها و همچنین تحلیل برخی موضوعات مهم در کشور، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
وی با اشاره به قرارداد توتال یا انتخابات نظام پزشکی، یادآور شد: جبهه در قبال این موضوعات، موضع روشنی دارد و صرفا هم مسئله نقد مطرح نیست. بلکه دارای پیشنهادات و راهکارهایی است که مطرح می شوند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این جلسه درباره نامه قالیباف و تاکید وی بر تعریف نواصولگرایی صحبت شد یا خیر، اظهار داشت: بله در این جلسه مطرح شد که چنین نامه‌ای نوشته شده است؛ روال جبهه این است که از همه ظرفیت‌ها و نیروها استفاده شود و دیدگاه‌های مختلف را مورد توجه قرار دهد.
حسینی همچنین با اشاره به تقدیر از جایگاه و خدمات مرحوم حبیب‌الله کاسه‌ساز تهیه کننده متعهد کشورمان در این جلسه،خاطرنشان کرد: ایشان یک هنرمند و سینماگر انقلابی و از پایه‌گذاران انجمن سینمای دفاع مقدس بود و ده‌ها اثر سینمایی و تلویزیونی ارزشمند دارد، فقدان ایشان را به جامعه هنری کشور و هنرمندان انقلابی تسلیت می گوئیم.

منبع:مشرق

به گزارش جهان نیوز، به نقل از جبهه مردمی نیروهای اسلامی، سیدمحمد حسینی عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری نوزدهمین جلسه شورای مرکزی این جبهه به تشریح جزئیات این جلسه پرداخت. حسینی اظهار داشت: پس از انتخابات ضرورت داشت که فعالیت‌های چندین ماهه جبهه مردمی بازبینی شود نقاط ضعف و قوت مشخص شود و سیاست ها و راهبردهای جدیدی تعیین شوند لذا طی چندین جلسه در هیأت رئیسه و شورای مرکزی این مطالب امروز به نتیجه رسید و تقریبا نهایی شد. عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: جبهه مردمی در حال حاضر یک تحلیل جامع از وضعیت کشور، انتخابات گذشته و ادامه فعالیت‌های جبهه در دست دارد و در این طرح نقاط ضعف و قوت و فرصت ها و تهدیدها کاملا مشخص شده اند و بر مبنای آن راهبردها و سیاست‌های کلی جبهه و اهم برنامه‌های عملیاتی تدوین شده است. وی درباره اینکه آیا این طرح سند راهبردی جبهه مردمی است، گفت: بله، این طرح امروز تقریبا نهایی شد، هر چند ممکن است بعدها یکسری اصلاحات جزئی داشته باشد اما چارچوب و محتوای کلی آن مشخص شده است. حسینی با بیان اینکه این سند راهبردی فعالیت جبهه را تا سال 1400 و انتخابات ریاست جمهوری در آن سال پوشش می‌دهد،‌ افزود:‌ در واقع می‌توان گفت این سند نقشه راه جبهه مردمی طی 4 سال آینده است. عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: درباره ساختار جبهه مردمی و اینکه آیا اصلاحاتی نیاز دارد یا خیر،‌ سازمان جبهه در استان‌ها و شهرستان‌ها، وضعیت کشور، رصد اقدامات و عملکرد نهادها و دستگاه‌ها و همچنین تحلیل برخی موضوعات مهم در کشور، بحث و تبادل نظر صورت گرفت. وی با اشاره به قرارداد توتال یا انتخابات نظام پزشکی، یادآور شد: جبهه در قبال این موضوعات، موضع روشنی دارد و صرفا هم مسئله نقد مطرح نیست. بلکه دارای پیشنهادات و راهکارهایی است که مطرح می شوند. وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این جلسه درباره نامه قالیباف و تاکید وی بر تعریف نواصولگرایی صحبت شد یا خیر، اظهار داشت: بله در این جلسه مطرح شد که چنین نامه‌ای نوشته شده است؛ روال جبهه این است که از همه ظرفیت‌ها و نیروها استفاده شود و دیدگاه‌های مختلف را مورد توجه قرار دهد. حسینی همچنین با اشاره به تقدیر از جایگاه و خدمات مرحوم حبیب‌الله کاسه‌ساز تهیه کننده متعهد کشورمان در این جلسه،خاطرنشان کرد: ایشان یک هنرمند و سینماگر انقلابی و از پایه‌گذاران انجمن سینمای دفاع مقدس بود و ده‌ها اثر سینمایی و تلویزیونی ارزشمند دارد، فقدان ایشان را به جامعه هنری کشور و هنرمندان انقلابی تسلیت می گوئیم. منبع:مشرق
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا