امروز : یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تقدیر ۲۴۰ نماینده مجلس از اقدامات کمیته امداد

به گزارش جهان نیوز، ۲۴۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در بیانه‌ای از اقدامات کمیته امداد امام‌خمینی (ره) در ترویج سنت حسنه الهی، نیکوکاری، اکرام ایتام و اطعام نیازمندان قدردانی کردند.

متن این بیانیه که محمدحسین فرهنگی عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
با سلام و صلوات محضر حضرت ولیعصر (عج) و درود به ارواح طیبه شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی خصوصاً روح پر فتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام‌خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی»، قبولی طاعات و عبادات مردم متدین و نیکوکار کشورمان در ماه مبارک رمضان را از خداوند متعال خواستاریم.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پاس همه تلاش‌ها از جمله اشتغالزایی و توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی (ره) و برنامه‌های موثر در جهت ترویج سنت‌های حسنه اسلامی و افزایش همدلی، از ریاست محترم و اعضای هیأت امنا و همه امدادگران خدوم کمیته امداد امام‌خمینی (ره) این نهاد مقدس که بی‌شائبه و به قصد قرب الهی و برای شادی کودکان یتیم و خانواده‌های نیازمند وقت خود را صرف خدمت به محرومان کشور می‌کنند، سپاسگزاری کرده و دوام خدمت و توفیقات آنها را از خداوند متعال مسئلت می‌کنیم.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، 240 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در بیانه‌ای از اقدامات کمیته امداد امام‌خمینی (ره) در ترویج سنت حسنه الهی، نیکوکاری، اکرام ایتام و اطعام نیازمندان قدردانی کردند. متن این بیانیه که محمدحسین فرهنگی عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، به شرح ذیل است: بسمه تعالی با سلام و صلوات محضر حضرت ولیعصر (عج) و درود به ارواح طیبه شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی خصوصاً روح پر فتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام‌خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی»، قبولی طاعات و عبادات مردم متدین و نیکوکار کشورمان در ماه مبارک رمضان را از خداوند متعال خواستاریم. ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پاس همه تلاش‌ها از جمله اشتغالزایی و توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی (ره) و برنامه‌های موثر در جهت ترویج سنت‌های حسنه اسلامی و افزایش همدلی، از ریاست محترم و اعضای هیأت امنا و همه امدادگران خدوم کمیته امداد امام‌خمینی (ره) این نهاد مقدس که بی‌شائبه و به قصد قرب الهی و برای شادی کودکان یتیم و خانواده‌های نیازمند وقت خود را صرف خدمت به محرومان کشور می‌کنند، سپاسگزاری کرده و دوام خدمت و توفیقات آنها را از خداوند متعال مسئلت می‌کنیم. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا