امروز : پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تهدید برجامی ظریف

به گزارش جهان نیوز، محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در گفتگو با الجزیره عنوان کرد: آمریکا اگر به توافق هسته ای پایبند باشد در موضع بهتری خواهد بود.اگر واشنگتن از توافق هسته ای خارج شود ایران نیز خارج خواهد شد.

ظریف هم چنین گفت: اگر آمریکا از توافق هسته ای خارج شود ایران گزینه های دیگری پیش روی خود خواهد داشت.

وی در خصوص عربستان تاکید کرد: ما آماده گفتگو با عربستان در خصوص اختلافات منطقه‌ای مان هستیم.سیاستهای ریاض در قبال قطر مثبت نیست و ما از میانجیگری کویت در این خصوص حمایت می کنیم.ایران همواره برای تحقق ثبات در منطقه تلاش می کند اما عربستان و امارات این تلاش ها را نابود می کنند.

ظریف عنوان داشت: عربستان باید به صادر کردن تروریسم و تفکرات تندرو پایان دهد.

منبع:مهر

به گزارش جهان نیوز، محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در گفتگو با الجزیره عنوان کرد: آمریکا اگر به توافق هسته ای پایبند باشد در موضع بهتری خواهد بود.اگر واشنگتن از توافق هسته ای خارج شود ایران نیز خارج خواهد شد. ظریف هم چنین گفت: اگر آمریکا از توافق هسته ای خارج شود ایران گزینه های دیگری پیش روی خود خواهد داشت. وی در خصوص عربستان تاکید کرد: ما آماده گفتگو با عربستان در خصوص اختلافات منطقه‌ای مان هستیم.سیاستهای ریاض در قبال قطر مثبت نیست و ما از میانجیگری کویت در این خصوص حمایت می کنیم.ایران همواره برای تحقق ثبات در منطقه تلاش می کند اما عربستان و امارات این تلاش ها را نابود می کنند. ظریف عنوان داشت: عربستان باید به صادر کردن تروریسم و تفکرات تندرو پایان دهد. منبع:مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا