امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تهیه مشابه سوگندنامه‌ رئیس جمهور برای شهردار

به گزارش جهان نیوز، زهرا نژادبهرام منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با فارس، درباره دیدار الویری رئیس موقت پنجمین دوره اسلامی شهر تهران و قالیباف شهردار تهران گفت: در این دیدار قالیباف قول داد تا نسبت به گزارش‌‌هایی که درباره پرداخت، هزینه‌های بیش از حد مصوب بودجه سال 96 است پیگیری‌ لازم را انجام دهد.

وی افزود: قالیباف در پاسخ به موارد اشاره شده از سوی مرتضی الویری در خصوص هزینه بیش از چهار دوازدهم که از نظر قانونی تا حاصل نشدن درآمدهای مربوطه اشکال‌پذیر می‌باشد، گفته است، این مسئله از سوی مدیریت شهری در اسرع وقت بررسی خواهد شد.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت:‌ مرتضی الویری رئیس سنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در ادامه جلسه می‌گوید، با تصویب اعضا مقرر شد متنی مشابه سوگندنامه رئیس جمهور برای اداره کشور برای شهردار تهران نیز تهیه شود.شهردار منتخب شورا در شروع کار در مراسم تحلیف این سوگندنامه را بیان خواهد کرد.

نژاد بهرام با اشاره به اینکه الویری در ادامه این دیدار گفته است، با اشاره به تغییر میثاق‌نامه به سوگندنامه منتخبین در تلاش هستند مدیریت شهری در برابر شهروندان و نهادهای شهری و ملی در رابطه‌ای متقابل از مشارکت و اعتماد تعریف کنند.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران افزود: موضوع تخریب‌ باغ‌ها و توسعه خیریه امام رضا (ع) و برخی موضوعات دیگر در این دیدار مطرح شده و قرار شده آقای قالیباف به ابهامات اعضا پاسخ دهد.

نژادبهرام گفت: آقای الویری جلسه امروز را تعاملی مشترک برای رفع ابهامات دانست آقای قالیباف نسبت به حضور در جلسه مشترک منتخبین ابراز علاقه کرده است.

به گزارش جهان نیوز، زهرا نژادبهرام منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با فارس، درباره دیدار الویری رئیس موقت پنجمین دوره اسلامی شهر تهران و قالیباف شهردار تهران گفت: در این دیدار قالیباف قول داد تا نسبت به گزارش‌‌هایی که درباره پرداخت، هزینه‌های بیش از حد مصوب بودجه سال 96 است پیگیری‌ لازم را انجام دهد. وی افزود: قالیباف در پاسخ به موارد اشاره شده از سوی مرتضی الویری در خصوص هزینه بیش از چهار دوازدهم که از نظر قانونی تا حاصل نشدن درآمدهای مربوطه اشکال‌پذیر می‌باشد، گفته است، این مسئله از سوی مدیریت شهری در اسرع وقت بررسی خواهد شد. منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت:‌ مرتضی الویری رئیس سنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در ادامه جلسه می‌گوید، با تصویب اعضا مقرر شد متنی مشابه سوگندنامه رئیس جمهور برای اداره کشور برای شهردار تهران نیز تهیه شود.شهردار منتخب شورا در شروع کار در مراسم تحلیف این سوگندنامه را بیان خواهد کرد. نژاد بهرام با اشاره به اینکه الویری در ادامه این دیدار گفته است، با اشاره به تغییر میثاق‌نامه به سوگندنامه منتخبین در تلاش هستند مدیریت شهری در برابر شهروندان و نهادهای شهری و ملی در رابطه‌ای متقابل از مشارکت و اعتماد تعریف کنند. منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران افزود: موضوع تخریب‌ باغ‌ها و توسعه خیریه امام رضا (ع) و برخی موضوعات دیگر در این دیدار مطرح شده و قرار شده آقای قالیباف به ابهامات اعضا پاسخ دهد. نژادبهرام گفت: آقای الویری جلسه امروز را تعاملی مشترک برای رفع ابهامات دانست آقای قالیباف نسبت به حضور در جلسه مشترک منتخبین ابراز علاقه کرده است.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا