امروز : سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۹:۱۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

توجه به مسائل زیست محیطی باید جدی گرفته شود

  آقای شیرزمان رسا همواره یکی از فعالان و فرهیختگان منطقه بوده اند که طی سالیان اخیر توجه ویژه ای را به مسائل فرهنگی و علی الخصوص زیست محیطی نشان داده است. آقای رسا با فعالیت در میان جوانان و همینطور شبکه های اجتماعی، همواره همگان را به پاسداری از محیط زیست و تامل و […]

 

DR-Rasa4

آقای شیرزمان رسا همواره یکی از فعالان و فرهیختگان منطقه بوده اند که طی سالیان اخیر توجه ویژه ای را به مسائل فرهنگی و علی الخصوص زیست محیطی نشان داده است. آقای رسا با فعالیت در میان جوانان و همینطور شبکه های اجتماعی، همواره همگان را به پاسداری از محیط زیست و تامل و اندیشه ی عمیق در افکار و اعمال روزمره فرا می خواند.

ایشان در گفتگو با ریژاونیوز اذعان داشتند که رعایت حقوق حیوانات و احترام به حق حیات این جانداران وظیفه ی تمام شهروندان ریژاو است و این احترام یقیناً حاکی از شناخت و فرهنگ والای آنان دارد. افراد اندکی که این حقوق را زیر پا گذاشته و به طبیعت تعرض می کنند انسان های شایسته ای برای این نسل نخواهند بود و همچنین میراث خوبی نیز برای نسل های آینده برجای نخواهند گذاشت.
آقای رسا ضمن تقدیر از فعالین زیست محیطی منطقه، عموم شهروندان ریژاو را به همراهی با طبیعت و جانداران فراخواند و تاکید داشتند که در فصل زمستان باید توجه خاصی به گونه های مختلف جانوری که در ریژاو وجود دارد داشته باشیم که بتوانیم با کمک به آن ها در این فصل به بهترین نحو وظیفه ی انسانی خود را در قبال آنان انجام داده باشیم.

آقای رسا در پایان از چیدن بی رویه ی گل های باغات ریژاو نیز انتقاد کرده و به شهروندان ریژاو هشدار دادند که اگر این رویه ادامه یابد شاهد خساراتی به گونه های مختلف گیاهی در منطقه خواهیم بود.

 

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا