امروز : پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع یارانه به یک میزان بین دهک‌ها نادرست است

به گزارش جهان نیوز؛ علی لاریجانی ظهر امروز در نشست شورای ادارای بجستان اظهار داشت: باید برای توسعه اقتصادی روستاها علاوه بر فراهم‌کردن امکانات زیرساختی مانند آب و برق به موضوعاتی مانند سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال نیز برای روستائیان نیز توجه کرد.
وی با بیان اینکه درآمد مردم روستاها باید از طریق افزایش سرمایه‌گذاری و ایجاد شغل برای آنها بالا برود، خاطرنشان کرد: با در اختیار قرار دادن تسهیلات با سود کم در اختیار روستائیان می‌توان ظرفیت‌های این بخش را در مسیر توسعه و رونق اقتصادی قرار داد.
رئیس مجلس شورای اسلامی توزیع یارانه به یک میزان بین دهک‌های مختلف جامعه را نادرست دانست و افزود: با روند توزیع فعلی یارانه بین همه اقشار، حتی افرادی که به آن نیاز ندارند هماز آن بهره‌مند می‌‌شوند و به همین علت امسال یارانه اقشاری که زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی هستند افزایش دارد.
لاریجانی با بیان اینکه سال گذشته اعتبارات مناسبی برای سرمایه‌گذاری در روستاها و ایجاد اشتغال در آنها توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) تخصیص پیدا کرد، تصریح کرد: همچنین برای امسال نیز با موافقت مقام معظم رهبری و پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک و نیم میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستائیان اختصاص پیدا کرد و علاوه بر این با اقداماتی که مجلس شورای اسلامی انجام داده دولت توانست اعتباراتی را برای تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه کاره در روستاها در نظر بگیرید.
وی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت‌هایی که در تمام مناطق کشور وجود دارد استفاده کرد، خاطرنشان کرد: معادن بهترین ظرفیت سرمایه‌گذاری در شهرستان بجستان هستند.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز؛ علی لاریجانی ظهر امروز در نشست شورای ادارای بجستان اظهار داشت: باید برای توسعه اقتصادی روستاها علاوه بر فراهم‌کردن امکانات زیرساختی مانند آب و برق به موضوعاتی مانند سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال نیز برای روستائیان نیز توجه کرد. وی با بیان اینکه درآمد مردم روستاها باید از طریق افزایش سرمایه‌گذاری و ایجاد شغل برای آنها بالا برود، خاطرنشان کرد: با در اختیار قرار دادن تسهیلات با سود کم در اختیار روستائیان می‌توان ظرفیت‌های این بخش را در مسیر توسعه و رونق اقتصادی قرار داد. رئیس مجلس شورای اسلامی توزیع یارانه به یک میزان بین دهک‌های مختلف جامعه را نادرست دانست و افزود: با روند توزیع فعلی یارانه بین همه اقشار، حتی افرادی که به آن نیاز ندارند هماز آن بهره‌مند می‌‌شوند و به همین علت امسال یارانه اقشاری که زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی هستند افزایش دارد. لاریجانی با بیان اینکه سال گذشته اعتبارات مناسبی برای سرمایه‌گذاری در روستاها و ایجاد اشتغال در آنها توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) تخصیص پیدا کرد، تصریح کرد: همچنین برای امسال نیز با موافقت مقام معظم رهبری و پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک و نیم میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستائیان اختصاص پیدا کرد و علاوه بر این با اقداماتی که مجلس شورای اسلامی انجام داده دولت توانست اعتباراتی را برای تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه کاره در روستاها در نظر بگیرید. وی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت‌هایی که در تمام مناطق کشور وجود دارد استفاده کرد، خاطرنشان کرد: معادن بهترین ظرفیت سرمایه‌گذاری در شهرستان بجستان هستند. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا