امروز : جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۹:۱۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

توصیه‌های انتخاباتی آیت‌الله جوادی به مسئولان

به گزارش جهان نیوز، آیت‌الله عبدالله جوادی‌آملی شامگاه پنج‌شنبه در دیدار با استان تهران در محله «احمدآباد» دماوند اظهار داشت: اقدامات انجام شده در استان تهران مثبت است، اما ما باید تلاش کنیم که در انجام امور و کارها از کامل به اکمل برسیم.وی سپس به برگزاری انتخابات در ۲۹ اردیبهشت‌ماه اشاره کرد و گفت: برگزاری انتخابات با حضور گسترده مردم رضایت‌بخش بود، اما با همراهی و همفکری باید جلوی معطل شدن مردم در صفوف اخذ رأی را گرفت و هرچه بهتر این مشکل را برطرف کرد.
آیت الله جوادی آملی با بیان این که امروز جامعه ما بیشتر از هر زمان دیگر به وحدت نیازمند است، افزود: امروز بیگانگان از هر طرف در انتظار حمله و دشمنی با ملت ما هستند و برای حفظ نظام و کشور باید وحدت را حفظ کنیم.
این مرجع عالی قدر جهان تشیع سپس به توصیه های اخلاقی پرداخت و گفت: بدترین دشمن انسان، غرور و خودخواهی است، قرآن محور اصلی زندگی را مؤدت و رحمت معرفی می‌کند و کشور بیش از هر زمان نیازمند مودت و محبت است.
 بر اساس این گزارش، آیت الله جوادی آملی، بیش از ۳ دهه است که در محله « احمد آباد» دماوند، اقامت تابستانی دارد.

منبع: مهر

به گزارش جهان نیوز، آیت‌الله عبدالله جوادی‌آملی شامگاه پنج‌شنبه در دیدار با استان تهران در محله «احمدآباد» دماوند اظهار داشت: اقدامات انجام شده در استان تهران مثبت است، اما ما باید تلاش کنیم که در انجام امور و کارها از کامل به اکمل برسیم.وی سپس به برگزاری انتخابات در ۲۹ اردیبهشت‌ماه اشاره کرد و گفت: برگزاری انتخابات با حضور گسترده مردم رضایت‌بخش بود، اما با همراهی و همفکری باید جلوی معطل شدن مردم در صفوف اخذ رأی را گرفت و هرچه بهتر این مشکل را برطرف کرد. آیت الله جوادی آملی با بیان این که امروز جامعه ما بیشتر از هر زمان دیگر به وحدت نیازمند است، افزود: امروز بیگانگان از هر طرف در انتظار حمله و دشمنی با ملت ما هستند و برای حفظ نظام و کشور باید وحدت را حفظ کنیم. این مرجع عالی قدر جهان تشیع سپس به توصیه های اخلاقی پرداخت و گفت: بدترین دشمن انسان، غرور و خودخواهی است، قرآن محور اصلی زندگی را مؤدت و رحمت معرفی می‌کند و کشور بیش از هر زمان نیازمند مودت و محبت است.  بر اساس این گزارش، آیت الله جوادی آملی، بیش از ۳ دهه است که در محله « احمد آباد» دماوند، اقامت تابستانی دارد. منبع: مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا