امروز : پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۴۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تکذیب‌اظهارات بقایی‌ توسط رئیس‌بیمارستان بقیه‌الله

به گزارش جهان نیوز؛ تقی‌پور رئیس بیمارستان بقیة‌الله گفت:‌ در فضای مجازی صحبت‌هایی از طرف آقای بقائی مبنی بر اینکه بنده از طرف تمام پرسنل از اینکه از ملاقات احمدی‌نژاد با وی جلوگیری کرده عذرخواهی کرده‌ایم، منتشر شده و بنده صحبت ها را تکذیب می‌کنم.
وی افزود: بنده همراه یکی از اساتید که جراح قلب هستند به دیدن حمید بقائی رفتیم تا روند درمانی وی را جویا شویم. 
وی ادامه داد: حمید بقائی دو روز در بیمارستان ما بستری بود و بنده تنها دو سه دقیقه برای بررسی درمانی وی در اتاق حاضر شدم اسمی از احمدی نژاد و قوه قضاییه برده نشد.
وی تصریح کرد: در این ملاقات دکتر خاتمی جراح قلب و دو نیرو از قوه قضائیه حضور داشتند که می‌توانند صحت گفته‌های بنده را تأیید کنند. در این ملاقات، حمید بقائی خواست وارد حواشی شود، اما بنده گفتم به جز مسائل درمانی، مسئله دیگری را مطرح نکن و هنوز صحبت‌های بقائی شروع نشده، تمام شد.
تقی‌پور گفت: وقتی که در اتاق بقائی برای بررسی روند درمانی حاضر شدم، وی از درد شکم گله‌مند بود و گفت که دو هفته غذا نمی‌خورد و بنده نیز به وی گفتم که سونوگرافی و آزمایشات قلب همه طبیعی است و هیچ مشکلی را نشان نمی‌دهد.
وی در پایان گفت: اگر در جریان روند درمانی برای بیماری مشکلی پیش آید، ما عذرخواهی می‌کنیم، اما در ملاقات با حمید بقائی مطلقاً عذرخواهی صورت نگرفت، زیرا در روند درمان مشکلی نبوده و حرف دیگری نیز صورت نگرفت.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز؛ تقی‌پور رئیس بیمارستان بقیة‌الله گفت:‌ در فضای مجازی صحبت‌هایی از طرف آقای بقائی مبنی بر اینکه بنده از طرف تمام پرسنل از اینکه از ملاقات احمدی‌نژاد با وی جلوگیری کرده عذرخواهی کرده‌ایم، منتشر شده و بنده صحبت ها را تکذیب می‌کنم. وی افزود: بنده همراه یکی از اساتید که جراح قلب هستند به دیدن حمید بقائی رفتیم تا روند درمانی وی را جویا شویم.  وی ادامه داد: حمید بقائی دو روز در بیمارستان ما بستری بود و بنده تنها دو سه دقیقه برای بررسی درمانی وی در اتاق حاضر شدم اسمی از احمدی نژاد و قوه قضاییه برده نشد. وی تصریح کرد: در این ملاقات دکتر خاتمی جراح قلب و دو نیرو از قوه قضائیه حضور داشتند که می‌توانند صحت گفته‌های بنده را تأیید کنند. در این ملاقات، حمید بقائی خواست وارد حواشی شود، اما بنده گفتم به جز مسائل درمانی، مسئله دیگری را مطرح نکن و هنوز صحبت‌های بقائی شروع نشده، تمام شد. تقی‌پور گفت: وقتی که در اتاق بقائی برای بررسی روند درمانی حاضر شدم، وی از درد شکم گله‌مند بود و گفت که دو هفته غذا نمی‌خورد و بنده نیز به وی گفتم که سونوگرافی و آزمایشات قلب همه طبیعی است و هیچ مشکلی را نشان نمی‌دهد. وی در پایان گفت: اگر در جریان روند درمانی برای بیماری مشکلی پیش آید، ما عذرخواهی می‌کنیم، اما در ملاقات با حمید بقائی مطلقاً عذرخواهی صورت نگرفت، زیرا در روند درمان مشکلی نبوده و حرف دیگری نیز صورت نگرفت. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا