امروز : شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیراندازی در متروی شهر ری + جزییات

به گزارش جهان نیوز؛
صبح امروز فردی ۴۰ ساله با سلاح سرد وارد ایستگاه شهرری شد و با حمله به شهروندان و مسافران ۴ نفر از آنها را زخمی کرد که عوامل انتظامی مستقر در مترو سریعا وارد عمل می‌شوند.
براساس این گزارش، پس از تذکرات مکرر مأموران پلیس فرد مهاجم به سمت یکی از مأموران حمله‌ورد شد و یکی از انها را مجروح کرد که مأموران پس از این اتفاق با به‌کارگیری و رعایت قانون استفاده از اسلحه، مجبور به شلیک به سمت وی می‌شوند.
براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران، پس از شلیک مأموران به پای فرد مهاجم این فرد در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت.
در پی تیراندازی در متروی شهر ری درهای ایستگاه بسته شده است. طبق اظهارات مردم حاضر در محل صدای ۳ گلوله شنیده شده است.
گزارش خبرنگار مهر حاکی از آن است که درگیری و نزاع در مترو شهرری سبب بر هم زدن اوضاع مترو شد.

در این درگیری یک فردی که بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار مهر حال عادی نداشته است، با «قمه» به یک روحانی حاضر در مترو شهرری حمله می کند و به وی ضربه می زند.

هم اکنون نیروهای پلیس در محل حاضر هستند و امنیت به طور کامل برقرار است.

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان ری گفت : فردی شرور در ایستگاه مترو شهرری قصد حمله با سلاح سرد به فردی روحانی را داشت که پلیس در تلاش برای خلع سلاح او مجبور شد دو گلوله شلیک کند در این حادثه سه نفر مجروح شدند .  

 به گفته بابایی بر اثر این تیراندازی، دقایقی نظم ایستگاه مترو بهم خورد که با سرعت عمل پلیس و نیروهای انتظامی در کمترین زمان ممکن مترو به شرایط عادی بازگشت و خدمات رسانی به شهروندان در این ایستگاه به شکل عادی درحال انجام و امنیت به طور کامل برقرار است.

 

این خبر تکمیل می شود…

به گزارش جهان نیوز؛ صبح امروز فردی 40 ساله با سلاح سرد وارد ایستگاه شهرری شد و با حمله به شهروندان و مسافران 4 نفر از آنها را زخمی کرد که عوامل انتظامی مستقر در مترو سریعا وارد عمل می‌شوند. براساس این گزارش، پس از تذکرات مکرر مأموران پلیس فرد مهاجم به سمت یکی از مأموران حمله‌ورد شد و یکی از انها را مجروح کرد که مأموران پس از این اتفاق با به‌کارگیری و رعایت قانون استفاده از اسلحه، مجبور به شلیک به سمت وی می‌شوند. براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران، پس از شلیک مأموران به پای فرد مهاجم این فرد در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت. در پی تیراندازی در متروی شهر ری درهای ایستگاه بسته شده است. طبق اظهارات مردم حاضر در محل صدای ۳ گلوله شنیده شده است. گزارش خبرنگار مهر حاکی از آن است که درگیری و نزاع در مترو شهرری سبب بر هم زدن اوضاع مترو شد. در این درگیری یک فردی که بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار مهر حال عادی نداشته است، با «قمه» به یک روحانی حاضر در مترو شهرری حمله می کند و به وی ضربه می زند. هم اکنون نیروهای پلیس در محل حاضر هستند و امنیت به طور کامل برقرار است. مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان ری گفت : فردی شرور در ایستگاه مترو شهرری قصد حمله با سلاح سرد به فردی روحانی را داشت که پلیس در تلاش برای خلع سلاح او مجبور شد دو گلوله شلیک کند در این حادثه سه نفر مجروح شدند .    به گفته بابایی بر اثر این تیراندازی، دقایقی نظم ایستگاه مترو بهم خورد که با سرعت عمل پلیس و نیروهای انتظامی در کمترین زمان ممکن مترو به شرایط عادی بازگشت و خدمات رسانی به شهروندان در این ایستگاه به شکل عادی درحال انجام و امنیت به طور کامل برقرار است.   این خبر تکمیل می شود...
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا