امروز : شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۶:۴۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان آغاز شد

به گزارش جهان نیوز، ثبت‌نام دانشگاهیان برای اعزام به عتبات عالیات(نجف،کربلا و کاظمین) در هفدهمین دوره از امروز 10  تیر ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir  آغاز شد و تا 22 ماه جاری در این سایت ادامه خواهد یافت.
ثبت‌نام دانشگاهیان سراسر کشور در پنج گروه، شامل اساتید، دانشجویان متاهل، دانشجویان دختر، پسران دانشجو و کارمندان دانشگاهها انجام می‌شود.
هزینه عتبات دانشگاهیان بسته به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت است و میانگین قیمت به صورت زمینی در تهران حدود یک میلیون و ۱۰۰هزار تومان و هوایی یک میلیون و ۷۰۰هزار تومان برآورد شده است.
براساس برنامه‌ریزیهای انجام شده وام یک میلیون تومانی برای سفرهای زمینی و وام یک میلیون و 500 هزار تومانی برای سفرهای هوایی اعطا می‌شود.
اعزام دانشجویان به عتبات عالیات در ماههای مرداد، شهریور و مهرماه انجام خواهد شد؛ انتخاب تاریخ و نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی به عهده زائر است اما در استانهای مرزی اعزام فقط به صورت زمینی است؛ قیمت نهایی نیز بعد از اعلام از سوی سازمان حج و زیارت به اطلاع زائرین گرامی خواهد رسید.
 گفتنی است زائران هفت شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.

منبع:تسنیم

به گزارش جهان نیوز، ثبت‌نام دانشگاهیان برای اعزام به عتبات عالیات(نجف،کربلا و کاظمین) در هفدهمین دوره از امروز 10  تیر ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir  آغاز شد و تا 22 ماه جاری در این سایت ادامه خواهد یافت. ثبت‌نام دانشگاهیان سراسر کشور در پنج گروه، شامل اساتید، دانشجویان متاهل، دانشجویان دختر، پسران دانشجو و کارمندان دانشگاهها انجام می‌شود. هزینه عتبات دانشگاهیان بسته به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت است و میانگین قیمت به صورت زمینی در تهران حدود یک میلیون و 100هزار تومان و هوایی یک میلیون و 700هزار تومان برآورد شده است. براساس برنامه‌ریزیهای انجام شده وام یک میلیون تومانی برای سفرهای زمینی و وام یک میلیون و 500 هزار تومانی برای سفرهای هوایی اعطا می‌شود. اعزام دانشجویان به عتبات عالیات در ماههای مرداد، شهریور و مهرماه انجام خواهد شد؛ انتخاب تاریخ و نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی به عهده زائر است اما در استانهای مرزی اعزام فقط به صورت زمینی است؛ قیمت نهایی نیز بعد از اعلام از سوی سازمان حج و زیارت به اطلاع زائرین گرامی خواهد رسید.  گفتنی است زائران هفت شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت. منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا