امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۷:۰۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات‌ جلسه اخیر شورای‌هماهنگی جبهه‌اصلاحات

به گزارش جهان نیوز؛ کریم عابدی دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به تشکیل جلسه اخیر این شورا، اظهار داشت: در این جلسه پس از بررسی مسائل روز کشور، آئین‌نامه شورا درباره نحوه جذب تشکل‌ها و احزاب اصلاح‌طلب مورد بررسی قرار گرفت.
 
وی افزود: احزابی که به عضویت شورای هماهنگی در می‌آیند باید یک‌ سال عضو ناظر باشند که قرار شد در موارد خاص با توجه به سابقه احزاب این مدت زمان کمتر شود. احزاب زیادی از جمله ندای ایرانیان، اتحاد ملت و مجمع زنان اصلاح‌طلب در خواست عضویت در شورای هماهنگی دارند.

عابدی در پاسخ به این پرسش که آیا درباره ادامه کار شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در شورای عالی بحثی صورت گرفته یا خیر، اظهار داشت: در این‌ باره صحبت شده، اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم. عملکرد شورای سیاست‌گذاری از راه‌های مختلف ارزیابی می‌شود که این کار توسط شورای هماهنگی نیز صورت می‌گیرد.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز؛ کریم عابدی دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به تشکیل جلسه اخیر این شورا، اظهار داشت: در این جلسه پس از بررسی مسائل روز کشور، آئین‌نامه شورا درباره نحوه جذب تشکل‌ها و احزاب اصلاح‌طلب مورد بررسی قرار گرفت.   وی افزود: احزابی که به عضویت شورای هماهنگی در می‌آیند باید یک‌ سال عضو ناظر باشند که قرار شد در موارد خاص با توجه به سابقه احزاب این مدت زمان کمتر شود. احزاب زیادی از جمله ندای ایرانیان، اتحاد ملت و مجمع زنان اصلاح‌طلب در خواست عضویت در شورای هماهنگی دارند. عابدی در پاسخ به این پرسش که آیا درباره ادامه کار شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در شورای عالی بحثی صورت گرفته یا خیر، اظهار داشت: در این‌ باره صحبت شده، اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم. عملکرد شورای سیاست‌گذاری از راه‌های مختلف ارزیابی می‌شود که این کار توسط شورای هماهنگی نیز صورت می‌گیرد. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا