امروز : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات ایجاد ۵ وزارتخانه‌ جدید

به گزارش جهان نیوز، حسینعلی‌حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین شهر درمجلس  درباره جلسه عصر روز گذشته کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بیان‌کرد: موضوع اصلی بررسی ایجاد تعدادی وزارتخانه جدید بود که در این باره بحث و تبادل نظر شد و البته عده‌ای از همکاران مخالفت کردند، اما این موضوع در کمیسیون ما به عنوان کمیسیون فنی رای آورد.
وی ادامه داد: در تقسیم بندی جدید بناست وزارتخانه ورزش و جوانان به وزارت ورزش همچنین بخش جوانان هم به سازمان ملی جوانان زیر نظر دفتر ریاست جمهوری تقسیم بندی شود، وزارتخانه راه و شهرسازی هم به دو وزارتخانه راه و ترابری و وزارتخانه مسکن و شهرسازی تقسیم شود.
نماینده شاهینشهر درمجلس تاکید‌کرد: وزارتخانه صنعت، معدن وتجارت نیز به دو وزارتخانه صنعت و معدن و نیز وزارتخانه بازرگانی تقسیم شود و همچنین آن بخش از کار‌های تجاری که قبلا به جهاد کشاورزی واگذار شده بودنیزمجدداً به وزارت بازرگانی سپرده می‌شود.
عضو‌کمیسیون برنامه، بودجه‌ و محاسبات مجلس عنوان کرد: در این جلسه نمایندگان وزارتخانه‌هایی که بناست در آن‌ها تقسیم بندی صورت بگیرد، به‌علاوه نماینده دولت در امور استخدامی کشورحضورداشتند.
حاجی‌دلیگانی خاطرنشان‌کرد: ادامه این بحث در کمیسیون اصلی یعنی کمیسیون اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: بحثی هم در خصوص طرح پیشنهادی از سوی یکی از همکاران درمورد مالیات برارزش افزوده بود در کمیسیون مطرح و بررسی شد.

منبع: میزان

به گزارش جهان نیوز، حسینعلی‌حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین شهر درمجلس  درباره جلسه عصر روز گذشته کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بیان‌کرد: موضوع اصلی بررسی ایجاد تعدادی وزارتخانه جدید بود که در این باره بحث و تبادل نظر شد و البته عده‌ای از همکاران مخالفت کردند، اما این موضوع در کمیسیون ما به عنوان کمیسیون فنی رای آورد. وی ادامه داد: در تقسیم بندی جدید بناست وزارتخانه ورزش و جوانان به وزارت ورزش همچنین بخش جوانان هم به سازمان ملی جوانان زیر نظر دفتر ریاست جمهوری تقسیم بندی شود، وزارتخانه راه و شهرسازی هم به دو وزارتخانه راه و ترابری و وزارتخانه مسکن و شهرسازی تقسیم شود. نماینده شاهینشهر درمجلس تاکید‌کرد: وزارتخانه صنعت، معدن وتجارت نیز به دو وزارتخانه صنعت و معدن و نیز وزارتخانه بازرگانی تقسیم شود و همچنین آن بخش از کار‌های تجاری که قبلا به جهاد کشاورزی واگذار شده بودنیزمجدداً به وزارت بازرگانی سپرده می‌شود. عضو‌کمیسیون برنامه، بودجه‌ و محاسبات مجلس عنوان کرد: در این جلسه نمایندگان وزارتخانه‌هایی که بناست در آن‌ها تقسیم بندی صورت بگیرد، به‌علاوه نماینده دولت در امور استخدامی کشورحضورداشتند. حاجی‌دلیگانی خاطرنشان‌کرد: ادامه این بحث در کمیسیون اصلی یعنی کمیسیون اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. وی تصریح کرد: بحثی هم در خصوص طرح پیشنهادی از سوی یکی از همکاران درمورد مالیات برارزش افزوده بود در کمیسیون مطرح و بررسی شد. منبع: میزان
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا