امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزییات دومین حمله صهیونیست‌ها به قنیطره

به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق؛ آخرین تحولات میدانی از استان قنیطره سوریه حاکیست، دقایقی قبل رژیم صهیونیستی برای دومین بار متوالی، مواضع نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت را در حومه شهر البعث هدف قرار داد.
یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به بهانه واهی و دروغ صورت گرفته و از مرزهای سوریه هیچ خمپاره ای به جولان اشغالی شلیک نشده است.

وی به جزئیات حملات دوم رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: این بار مواضع ارتش سوریه در منطقه « عین العیشه» با چند فروند موشک هدف قرار گرفته است. در این حملات تعدادی از تجهیزات نظامی منهدم شد.
این منبع میدانی با بیان این که تاکنون آماری از شهدای حملات دوم صهیونیست ها در دسترس نیست، گفت: در حملات صبح امروز دو تن از نیروهای ارتش سوریه بنام های « محمد یوسف هلال و محمد علی عبدو» به شهادت رسیدند و سه تن دیگر بنام های «سامر الاحمد، علاء العلی و عبدالله سعید» به شدت مجروح شدند.
به گزارش مشرق، صبح امروز هم رژیم صهیونیستی مواضع ارتش سوریه را در استان قنیطره هدف قرار داد. این حملات پس از شکست های سنگین عناصر تروریستی جبهه النصره و جیش التوحید در حومه شهر البعث انجام می شود.

به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق؛ آخرین تحولات میدانی از استان قنیطره سوریه حاکیست، دقایقی قبل رژیم صهیونیستی برای دومین بار متوالی، مواضع نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت را در حومه شهر البعث هدف قرار داد. یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به بهانه واهی و دروغ صورت گرفته و از مرزهای سوریه هیچ خمپاره ای به جولان اشغالی شلیک نشده است. وی به جزئیات حملات دوم رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: این بار مواضع ارتش سوریه در منطقه « عین العیشه» با چند فروند موشک هدف قرار گرفته است. در این حملات تعدادی از تجهیزات نظامی منهدم شد. این منبع میدانی با بیان این که تاکنون آماری از شهدای حملات دوم صهیونیست ها در دسترس نیست، گفت: در حملات صبح امروز دو تن از نیروهای ارتش سوریه بنام های « محمد یوسف هلال و محمد علی عبدو» به شهادت رسیدند و سه تن دیگر بنام های «سامر الاحمد، علاء العلی و عبدالله سعید» به شدت مجروح شدند. به گزارش مشرق، صبح امروز هم رژیم صهیونیستی مواضع ارتش سوریه را در استان قنیطره هدف قرار داد. این حملات پس از شکست های سنگین عناصر تروریستی جبهه النصره و جیش التوحید در حومه شهر البعث انجام می شود.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا