امروز : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلالی و نعمتی در لیست روحانی برای کابینه جدید

به گزارش جهان نیوز، مهرداد لاهوتي سخنگوي فراكسيون مستقلين مجلس شوراي اسلامي در مورد احتمال استفاده روحاني از نمايندگان مجلس در كابينه دوازدهم گفت: دو جريان اصولگرايان معتدل و اصلاح طلبان از روحاني در انتخابات رياست جمهوري حمايت كرده‌اند و رئيس جمهور در تركيب كابينه اش بايد هر دو جريان را داشته باشند.

نماینده مردم لنگرود در خانه ملت ادامه داد: بعضي از وزارتخانه‌ها در دولت يازدهم به خوبي عمل كرده اند و دليلي ندارد كه در اين وزارتخانه‌‍‌ها تغييراتي انجام شود البته فكر مي‌كنم رئيس جمهور آقاي رحماني فضلي را بِه جهت مواضع معتدل حفظ كند و در وزارت راه نيز تغيير و تحولي نخواهند داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد حضور چهره‌های اصول‌گرا در کابینه افزود: آقاي كاظم جلالي وزن خوبي براي وزارتخانه‌هاي آموزش و پرورش و علوم دارند و شنيده‌ام كه اسامي آقايان جلالي و نعمتي در ليستي كه در دولت در حال تهيه شدن است براي حضور در كابينه وجود دارد .

وي خاطرنشان كرد: ما در فراكسيون مستقلين هيچ بحثي در مورد پيشنهاد افراد به دولت نداشته ايم و اين نگاه دولت است كه از اين افراد استفاده كنند و اگر اين اتفاق بيفتد ما نيز حمايت مي كنيم.

لاهوتي با اشاره به احتمال حضور باهنر در كابينه دوازدهم نيز گفت: شان باهنر را در حد یک رئيس جمهور مي‌دانم و به وي نبايد كمتر از معاون اولی پيشنهاد شود گرچه آقاي جهانگيري در پست معاون اولی جا افتاده‌اند و در انتخابات اخير نيز به خوبي عمل كردند فضاي فكري جامعه نسبت به وي مثبت است.

منبع: عصر ایران

به گزارش جهان نیوز، مهرداد لاهوتي سخنگوي فراكسيون مستقلين مجلس شوراي اسلامي در مورد احتمال استفاده روحاني از نمايندگان مجلس در كابينه دوازدهم گفت: دو جريان اصولگرايان معتدل و اصلاح طلبان از روحاني در انتخابات رياست جمهوري حمايت كرده‌اند و رئيس جمهور در تركيب كابينه اش بايد هر دو جريان را داشته باشند. نماینده مردم لنگرود در خانه ملت ادامه داد: بعضي از وزارتخانه‌ها در دولت يازدهم به خوبي عمل كرده اند و دليلي ندارد كه در اين وزارتخانه‌‍‌ها تغييراتي انجام شود البته فكر مي‌كنم رئيس جمهور آقاي رحماني فضلي را بِه جهت مواضع معتدل حفظ كند و در وزارت راه نيز تغيير و تحولي نخواهند داد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد حضور چهره‌های اصول‌گرا در کابینه افزود: آقاي كاظم جلالي وزن خوبي براي وزارتخانه‌هاي آموزش و پرورش و علوم دارند و شنيده‌ام كه اسامي آقايان جلالي و نعمتي در ليستي كه در دولت در حال تهيه شدن است براي حضور در كابينه وجود دارد . وي خاطرنشان كرد: ما در فراكسيون مستقلين هيچ بحثي در مورد پيشنهاد افراد به دولت نداشته ايم و اين نگاه دولت است كه از اين افراد استفاده كنند و اگر اين اتفاق بيفتد ما نيز حمايت مي كنيم. لاهوتي با اشاره به احتمال حضور باهنر در كابينه دوازدهم نيز گفت: شان باهنر را در حد یک رئيس جمهور مي‌دانم و به وي نبايد كمتر از معاون اولی پيشنهاد شود گرچه آقاي جهانگيري در پست معاون اولی جا افتاده‌اند و در انتخابات اخير نيز به خوبي عمل كردند فضاي فكري جامعه نسبت به وي مثبت است. منبع: عصر ایران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا