امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلسه الویری با قالیباف

به گزارش جهان نیوز؛ زهرا نژادبهرام درباره جلسه امروز منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: این جلسه درباره محتویات متن میثاق‌نامه منتخبین با شهردار تهران است. 
وی افزود: در این جلسه در خصوص دیدار امروز الویری رئیس سنی شورای پنجم شهر تهران و محمدباقر قالیباف شهردار تهران موضوعاتی مطرح شد. 
عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در جلسه امروز مطرح شد که آقای الویری چه مباحثی را با شهردار تهران مطرح کند.
وی یادآور شد: درباره میثاق‌نامه اعضای شورای پنجم با شهردار آینده تهران نیز هر یک از اعضا نقطه‌نظرات خود را مطرح کردند تا با بررسی و دقت بیشتری این متن آماده و تدوین شود.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز؛ زهرا نژادبهرام درباره جلسه امروز منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: این جلسه درباره محتویات متن میثاق‌نامه منتخبین با شهردار تهران است.  وی افزود: در این جلسه در خصوص دیدار امروز الویری رئیس سنی شورای پنجم شهر تهران و محمدباقر قالیباف شهردار تهران موضوعاتی مطرح شد.  عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در جلسه امروز مطرح شد که آقای الویری چه مباحثی را با شهردار تهران مطرح کند. وی یادآور شد: درباره میثاق‌نامه اعضای شورای پنجم با شهردار آینده تهران نیز هر یک از اعضا نقطه‌نظرات خود را مطرح کردند تا با بررسی و دقت بیشتری این متن آماده و تدوین شود. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا