امروز : شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۵۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاجی دلیگانی: دولت در معرفی کابینه دوازدهم «کارآمدی» را اصل قرار دهد

به گزارش جهان نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، دولت هیج مشورتی با مجلس شورای اسلامی درباره ترکیب کابینه دولت دوازدهم نداشته است، گفت: اینکه دولت محترم قصد مشورت با مجلس را برای کابینه ندارد، امری مثبت تلقی نمی شود؛ انتظار این است که دولت محترم با نمایندگان مجلس که نمایندگان مردم هستند درباره دغدغه های اساسی مردم و ترکیب کابینه مشورت و رایزنی داشته باشد.

وی گفت: اینکه می گوییم دولت درباره کابینه با مجلس رایزنی نکرده منظورمان مذاکره با مشورت رسمی است و شامل رایزنی با افراد پشت پرده نمی شود؛ ممکن است دولتی ها با برخی افراد و نمایندگان مجلس درباره کابینه دوازدهم گفت وگوهای مخفیانه داشته باشد اما اینکه رسماً از مجلس برای ترکیب کابینه مشورت گرفته نشده است.

حاجی دلیگانی در پایان گفت: امیدواریم ترکیب کابینه بر اساس نیازهای کشور باشد نه مطالبه برخی جریان های سیاسی. مشکلات اقتصادی کشور مردم را نگران کرده و انتظار می رود کابینه دوازدهم بر اساس کارآمدی و شایستگی به مجلس معرفی شود.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، دولت هیج مشورتی با مجلس شورای اسلامی درباره ترکیب کابینه دولت دوازدهم نداشته است، گفت: اینکه دولت محترم قصد مشورت با مجلس را برای کابینه ندارد، امری مثبت تلقی نمی شود؛ انتظار این است که دولت محترم با نمایندگان مجلس که نمایندگان مردم هستند درباره دغدغه های اساسی مردم و ترکیب کابینه مشورت و رایزنی داشته باشد. وی گفت: اینکه می گوییم دولت درباره کابینه با مجلس رایزنی نکرده منظورمان مذاکره با مشورت رسمی است و شامل رایزنی با افراد پشت پرده نمی شود؛ ممکن است دولتی ها با برخی افراد و نمایندگان مجلس درباره کابینه دوازدهم گفت وگوهای مخفیانه داشته باشد اما اینکه رسماً از مجلس برای ترکیب کابینه مشورت گرفته نشده است. حاجی دلیگانی در پایان گفت: امیدواریم ترکیب کابینه بر اساس نیازهای کشور باشد نه مطالبه برخی جریان های سیاسی. مشکلات اقتصادی کشور مردم را نگران کرده و انتظار می رود کابینه دوازدهم بر اساس کارآمدی و شایستگی به مجلس معرفی شود. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا