امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۹:۴۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

حججی سر داد تا ما سر پیمان خود با رهبر بمانیم

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت تشییع شهید محسن حججی یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

در این یادداشت آمده است: پیکر پاک شهید محسن حججی، سردار پاکباز ایرانی به میهن بازگشت؛ درست در ایامی که ملت ایران و آزادیخواهان جهان در عزای سیدالشهدا (ع) و یاران وفادار او به سر می برند.

رضایی در این یادداشت با بیان اینکه حججی اتمام حجت خداوند با ما بود تا نشان دهد که راه سرداری و سربداری همچنان گشوده است، نوشته داشت: حججی سر داد تا ما بر سر پیمان خویش با امام و رهبر انقلاب بمانیم . آن پیکر پاک و آن سر، سربلند بازگشت تا سرها به سوی این حقیقت بزرگ برگردد که راه عزت از شهادت می گذرد.

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت تشییع شهید محسن حججی یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. در این یادداشت آمده است: پیکر پاک شهید محسن حججی، سردار پاکباز ایرانی به میهن بازگشت؛ درست در ایامی که ملت ایران و آزادیخواهان جهان در عزای سیدالشهدا (ع) و یاران وفادار او به سر می برند. رضایی در این یادداشت با بیان اینکه حججی اتمام حجت خداوند با ما بود تا نشان دهد که راه سرداری و سربداری همچنان گشوده است، نوشته داشت: حججی سر داد تا ما بر سر پیمان خویش با امام و رهبر انقلاب بمانیم . آن پیکر پاک و آن سر، سربلند بازگشت تا سرها به سوی این حقیقت بزرگ برگردد که راه عزت از شهادت می گذرد.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا