امروز : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۸:۱۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

حریری و تیلرسون در راه پاریس

به گزارش جهان نیوز به نقل از نخست وزیر لبنان و وزیر خارجه امریکا روز جمعه در پاریس دیدار می‌کنند.

“سعد الحریری” روز جمعه در سفر به فرانسه با “رکس تیلرسون” دیدار و درباره تحولات لبنان گفتگو خواهد کرد.

رسانه‌های فرانسوی اعلام کرده اند؛ قرار است نمایندگان اعضای دایم شورای امنیت و فرستاده‌های آلمان، ایتالیا و مصر هم در این دیدار حاضر شوند.
“حریری” در حالی به فرانسه سفر می‌کند که روز سه شنبه استعفایش از سمت نخست وزیری را به طور کامل رد کرد.

او حالا قرار است در پاریس با وزیر خارجه‌ای دیدار کند که این روزها حرف و حدیث درباره اختلافاتش با ترامپ رییس جمهور آمریکا بالا گرفته است و این احتمال می‌رود که به زودی از کابینه او استعفا دهد. استعفایی که حتی بر اجلاس وزرای خارجه کشورهای عضو ناتو در بروکسل نیز سایه افکنده است.

حریری و تیلرسون زمانی به پاریس می‌روند که دو روز پیش از آن یعنی چهارشنبه ۱۵ آذر “امانوئل مکرون” رییس جمهور فرانسه سفر دوره‌ای خود را به شمال آفریقا و غرب آسیا آغاز می‌کند.

وی ابتدا به الجزایر سپس به قطر و در مقصد سوم که هنوز اعلام نشده است به کشور دیگری خواهد رفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز به نقل از نخست وزیر لبنان و وزیر خارجه امریکا روز جمعه در پاریس دیدار می‌کنند. "سعد الحریری" روز جمعه در سفر به فرانسه با "رکس تیلرسون" دیدار و درباره تحولات لبنان گفتگو خواهد کرد. رسانه‌های فرانسوی اعلام کرده اند؛ قرار است نمایندگان اعضای دایم شورای امنیت و فرستاده‌های آلمان، ایتالیا و مصر هم در این دیدار حاضر شوند. "حریری" در حالی به فرانسه سفر می‌کند که روز سه شنبه استعفایش از سمت نخست وزیری را به طور کامل رد کرد. او حالا قرار است در پاریس با وزیر خارجه‌ای دیدار کند که این روزها حرف و حدیث درباره اختلافاتش با ترامپ رییس جمهور آمریکا بالا گرفته است و این احتمال می‌رود که به زودی از کابینه او استعفا دهد. استعفایی که حتی بر اجلاس وزرای خارجه کشورهای عضو ناتو در بروکسل نیز سایه افکنده است. حریری و تیلرسون زمانی به پاریس می‌روند که دو روز پیش از آن یعنی چهارشنبه ۱۵ آذر "امانوئل مکرون" رییس جمهور فرانسه سفر دوره‌ای خود را به شمال آفریقا و غرب آسیا آغاز می‌کند. وی ابتدا به الجزایر سپس به قطر و در مقصد سوم که هنوز اعلام نشده است به کشور دیگری خواهد رفت. منبع: باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا