امروز : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۵:۱۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

حسین شریعتمداری: نفهمیدیم چرا توقیف شدیم

به گزارش جهان نیوز؛ ديروز در مراسم توديع و معارفه مديرعامل جديد خبرگزاري فارس، حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان با اشاره به شليك موشك يمني به سوي ابوظبي و ضمن يادآوري توقيف دو روزه كيهان گفت: «شما ديديد كه امروز انصارالله به ابوظبي موشك زد كه البته قبلا پَر آن دامن ما را هم گرفت و ما هنوز هم نفهميديم اصلا به چه دليلي توقيف شديم. احتمالاً الان هم دادستاني بايد برود انصارالله يمن را توقيف كند به‌خاطر موشكي كه‌زده است! اما كسي با اين‌ كاري ندارد كه ميليون‌ها بي‌گناه در يمن كشته شدند.»

 

به گزارش جوان، او در ادامه با استفاده از همين موضوع در كنايه‌اي ديگر در مورد برجام گفت: «يك موشك براي ابوظبي كم است؛ بايد توازن رعايت شود، نه مثل برجام كه توازن در آن رعايت نشد و همه‌چيز را داديم و هيچ‌چيز نگرفتيم.» مديرمسئول كيهان‌ گفت: «كسي پرسيد موشك بعدي را يمن به كجا مي‌زند؟ گفتم من از كجا بدانم از عبدالملك حوثي بپرسيد! گفت تحليل‌تان چيست، گفتم يمن بايد موشك بعدي را به رياض بزند تا دوباره نوبت ابوظبي برسد.»

 

گفتني است روزنامه كيهان به دليل تيتر «شليك موشك انصارالله به رياض؛ هدف بعدي، دوبي» كه فرداي شليك موشك يمني به فرودگاه رياض، پايتخت عربستان تيتر يك روزنامه بود و به دليل آنچه اقدام عليه امنيت ملي عنوان شد، دو روز توقيف شد. آن تيتر البته نه جمله كيهان، بلكه نقل قول از سخنگوي انصارالله يمن بود. 
 

به گزارش جهان نیوز؛ ديروز در مراسم توديع و معارفه مديرعامل جديد خبرگزاري فارس، حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان با اشاره به شليك موشك يمني به سوي ابوظبي و ضمن يادآوري توقيف دو روزه كيهان گفت: «شما ديديد كه امروز انصارالله به ابوظبي موشك زد كه البته قبلا پَر آن دامن ما را هم گرفت و ما هنوز هم نفهميديم اصلا به چه دليلي توقيف شديم. احتمالاً الان هم دادستاني بايد برود انصارالله يمن را توقيف كند به‌خاطر موشكي كه‌زده است! اما كسي با اين‌ كاري ندارد كه ميليون‌ها بي‌گناه در يمن كشته شدند.»   به گزارش جوان، او در ادامه با استفاده از همين موضوع در كنايه‌اي ديگر در مورد برجام گفت: «يك موشك براي ابوظبي كم است؛ بايد توازن رعايت شود، نه مثل برجام كه توازن در آن رعايت نشد و همه‌چيز را داديم و هيچ‌چيز نگرفتيم.» مديرمسئول كيهان‌ گفت: «كسي پرسيد موشك بعدي را يمن به كجا مي‌زند؟ گفتم من از كجا بدانم از عبدالملك حوثي بپرسيد! گفت تحليل‌تان چيست، گفتم يمن بايد موشك بعدي را به رياض بزند تا دوباره نوبت ابوظبي برسد.»   گفتني است روزنامه كيهان به دليل تيتر «شليك موشك انصارالله به رياض؛ هدف بعدي، دوبي» كه فرداي شليك موشك يمني به فرودگاه رياض، پايتخت عربستان تيتر يك روزنامه بود و به دليل آنچه اقدام عليه امنيت ملي عنوان شد، دو روز توقيف شد. آن تيتر البته نه جمله كيهان، بلكه نقل قول از سخنگوي انصارالله يمن بود.   
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا