امروز : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

حیدرالعبادی خطاب به فرماندهان؛ کار را تمام کنید

به گزارش جهان نیوز به نقل از  شبکه تلویزیونی السومریه نیوز، حیدر العبادی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق نیمه شب پنجشنبه در نشست خود با فرماندهان نظامی و امنیتی عملیات “نینوا ما می آییم” در مقر فرماندهی عملیات مشترک، از آنها خواست تا کار نبرد علیه داعش در موصل را یکسره کنند.

در بیانیه دفتر نخست وزیری عراق آمده است: العبادی در این نشست از آخرین تحولات نظامی مربوط به آزادسازی کرانه راست شهر موصل آگاه شد و نقشه های نبرد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به نیروها و فرماندهان دستور داده شد تا نبرد را یکسره کنند.

براساس این بیانیه، العبادی از پیروزی‌های نیروهای مسلح عراق علیه گروه تروریستی داعش ستایش کرد و گفت: ما مصمم به آزادسازی همه خاک عراق از اشغال گروههای تروریستی هستیم.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز به نقل از  شبکه تلویزیونی السومریه نیوز، حیدر العبادی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق نیمه شب پنجشنبه در نشست خود با فرماندهان نظامی و امنیتی عملیات "نینوا ما می آییم" در مقر فرماندهی عملیات مشترک، از آنها خواست تا کار نبرد علیه داعش در موصل را یکسره کنند. در بیانیه دفتر نخست وزیری عراق آمده است: العبادی در این نشست از آخرین تحولات نظامی مربوط به آزادسازی کرانه راست شهر موصل آگاه شد و نقشه های نبرد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به نیروها و فرماندهان دستور داده شد تا نبرد را یکسره کنند. براساس این بیانیه، العبادی از پیروزی‌های نیروهای مسلح عراق علیه گروه تروریستی داعش ستایش کرد و گفت: ما مصمم به آزادسازی همه خاک عراق از اشغال گروههای تروریستی هستیم. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا