امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

خاتمی:دیکتاتوری رسانه‌ای مانع نقدبرجام می‌شود

به گزارش جهان نیوز، آیت‌الله احمدخاتمی عصر امروز در جمع مردم سراب در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: آذربایجان به راستی سر ایران بوده و در تمام خیزش‌ها و حرکت‌های انقلابی و اسلامی نقش تعیین کننده‌ای داشته و دارد.
امام جمعه موقت تهران، آذربایجان را مفتخر به وجود علما و دانشمندان بزرگ اسلامی عنوان کرد و افزود: علامه امینی؛ علامه طباطبایی و علامه جعفری سه نمونه بارز از این افتخارات هستند.
عضو مجلس خبرگان رهبری به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: برخی با راه‌اندازی دیکتاتوری رسانه‌ای و با ادعای بی‌نقص بودن برجام اجازه نقد آزادانه و منصفانه را نمی‌دهند و تلاش دارند تا واقعیت‌ها را دگرگون جلوه دهند.
امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود دشمنان را خسته کرده و اقتدار و شکوه ایران اسلامی به جهانیان اثبات شده است.
خاتمی اعمال تحریم‌های جدید علیه ملت ایران را تداوم خوی سلطه‌گری آمریکا عنوان کرد و یادآور شد: اخلال در برنامه‌های موشکی و توان دفاعی کشور از جمله اهداف تحریم‌هاست که تکیه به توان داخلی و توجه به اقتصاد مقاومتی راهکار مقابله با آنهاست.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، آیت‌الله احمدخاتمی عصر امروز در جمع مردم سراب در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: آذربایجان به راستی سر ایران بوده و در تمام خیزش‌ها و حرکت‌های انقلابی و اسلامی نقش تعیین کننده‌ای داشته و دارد. امام جمعه موقت تهران، آذربایجان را مفتخر به وجود علما و دانشمندان بزرگ اسلامی عنوان کرد و افزود: علامه امینی؛ علامه طباطبایی و علامه جعفری سه نمونه بارز از این افتخارات هستند. عضو مجلس خبرگان رهبری به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: برخی با راه‌اندازی دیکتاتوری رسانه‌ای و با ادعای بی‌نقص بودن برجام اجازه نقد آزادانه و منصفانه را نمی‌دهند و تلاش دارند تا واقعیت‌ها را دگرگون جلوه دهند. امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود دشمنان را خسته کرده و اقتدار و شکوه ایران اسلامی به جهانیان اثبات شده است. خاتمی اعمال تحریم‌های جدید علیه ملت ایران را تداوم خوی سلطه‌گری آمریکا عنوان کرد و یادآور شد: اخلال در برنامه‌های موشکی و توان دفاعی کشور از جمله اهداف تحریم‌هاست که تکیه به توان داخلی و توجه به اقتصاد مقاومتی راهکار مقابله با آنهاست. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا