امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

خداحافظی زودهنگام اینتل با فناوری‌های پوشیدنی

خبرآنلاین، زمانی که اینتل کمپانی Basis را در سال 2014 خرید، همگان فکر کردند این کمپانی استراتژی جدیدی برای توسعه فناوری‌های پوشیدنی تعریف کرده که می‌تواند این صنعت را متحول کند اما ظاهراً همه‌چیز بر وفق مراد نبوده و پس از آتش گرفتن محصول جدیدِ دستبند هوشمند، در اوایل امسال حالا خبر از اخراج گسترده کارمندان واحد فناوری‌های پوشیدنی اینتل آمده است که پایان این صنعت برای اینتل معنی می‌دهد.

تک کرانچ با اعلام این خبر عکسی از دستبند هوشمند اینتل منتشر کرده که ظاهراً هرگز وارد بازار نخواهد شد. (روبی بیسیس ترکیبی از ساعت هوشمند و دستبند هوشمند سلامت است.)

به گفته مدیران، بقیه مهندسان به بخش New Devices منتقل می‌شوند.
بیسیس روبی / عکس زیر

خبرآنلاین، زمانی که اینتل کمپانی Basis را در سال 2014 خرید، همگان فکر کردند این کمپانی استراتژی جدیدی برای توسعه فناوری‌های پوشیدنی تعریف کرده که می‌تواند این صنعت را متحول کند اما ظاهراً همه‌چیز بر وفق مراد نبوده و پس از آتش گرفتن محصول جدیدِ دستبند هوشمند، در اوایل امسال حالا خبر از اخراج گسترده کارمندان واحد فناوری‌های پوشیدنی اینتل آمده است که پایان این صنعت برای اینتل معنی می‌دهد. تک کرانچ با اعلام این خبر عکسی از دستبند هوشمند اینتل منتشر کرده که ظاهراً هرگز وارد بازار نخواهد شد. (روبی بیسیس ترکیبی از ساعت هوشمند و دستبند هوشمند سلامت است.) به گفته مدیران، بقیه مهندسان به بخش New Devices منتقل می‌شوند. بیسیس روبی / عکس زیر

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا