امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۸:۴۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

خداحافظی پدر دختر مظلوم از کابینه

به گزارش جهان نیوز، همانگونه که حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور گفته است روحانی این روزها مشغول رایزنی با شخصیت های مختلف و گروههای سیاسی برای چینش کابینه دوازدهم است. از این رو نمایندگانی از طیف های مختلف سیاسی از جمله فراکسیون های مجلس دیدارهایی با رئیس جمهور منتخب داشته اند.
ابتدای هفته جاری فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی نیز با روحانی دیدار داشت که مهرداد بائوج لاهتی عضو این فراکسیون بعد از این دیدار به نقل از رئیس جمهور خبر داد که « رئیس‌جمهور در این جلسه گفته است که پنجاه درصد کابینه دوازدهم، کابینه قبلی است و ۵۰ درصد کابینه تغییر می‌کند. همچنین او گفت تلاش می‌کنیم سن کابینه را کاهش دهیم.»
در حالی حدود ۱۰ روز تا مراسم تحلیف روحانی و معرفی کابینه باقی مانده است که برخی از وزرا درباره حضور یا عدم حضورشان در دولت جدید خبر داده اند.
امروز «دانش‌آشتیانی» وزیر آموزش و پرورش که خبر واردات غیرقانونی لباس توسط «دخترش مظلومش» در ایام انتخابات خبرساز شد در جمع خبرنگاران گفته است که «در کابینه دولت دوازدهم نخواهد بود» او در همین زمینه افزوده است که «دلایل عدم حضورم در کابینه دولت دوازدهم را به رئیس جمهور اعلام کردم.»
همچنین روز گذشته محمود واعظی در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ در مورد تصدی پست وزارت ارتباطات در دولت آینده گفت که: «در دولت دوازدهم حضور دارم، اما در یک جایگاه دیگری خواهم بود.» بنابر شنیده های موثق واعظی در کابینه به تعبیری ارتقاء سمت یافته و به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور انتخاب شده است.
اخبار دریافتی حکایت از تداوم فعالیت قریب به اتفاق وزرای سیاسی- امنیتی دولت در کابینه آینده دارد.

منبع: مهر

به گزارش جهان نیوز، همانگونه که حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور گفته است روحانی این روزها مشغول رایزنی با شخصیت های مختلف و گروههای سیاسی برای چینش کابینه دوازدهم است. از این رو نمایندگانی از طیف های مختلف سیاسی از جمله فراکسیون های مجلس دیدارهایی با رئیس جمهور منتخب داشته اند. ابتدای هفته جاری فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی نیز با روحانی دیدار داشت که مهرداد بائوج لاهتی عضو این فراکسیون بعد از این دیدار به نقل از رئیس جمهور خبر داد که « رئیس‌جمهور در این جلسه گفته است که پنجاه درصد کابینه دوازدهم، کابینه قبلی است و ۵۰ درصد کابینه تغییر می‌کند. همچنین او گفت تلاش می‌کنیم سن کابینه را کاهش دهیم.» در حالی حدود ۱۰ روز تا مراسم تحلیف روحانی و معرفی کابینه باقی مانده است که برخی از وزرا درباره حضور یا عدم حضورشان در دولت جدید خبر داده اند. امروز «دانش‌آشتیانی» وزیر آموزش و پرورش که خبر واردات غیرقانونی لباس توسط «دخترش مظلومش» در ایام انتخابات خبرساز شد در جمع خبرنگاران گفته است که «در کابینه دولت دوازدهم نخواهد بود» او در همین زمینه افزوده است که «دلایل عدم حضورم در کابینه دولت دوازدهم را به رئیس جمهور اعلام کردم.» همچنین روز گذشته محمود واعظی در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ در مورد تصدی پست وزارت ارتباطات در دولت آینده گفت که: «در دولت دوازدهم حضور دارم، اما در یک جایگاه دیگری خواهم بود.» بنابر شنیده های موثق واعظی در کابینه به تعبیری ارتقاء سمت یافته و به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور انتخاب شده است. اخبار دریافتی حکایت از تداوم فعالیت قریب به اتفاق وزرای سیاسی- امنیتی دولت در کابینه آینده دارد. منبع: مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا