امروز : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

داعش قرار بود در تهران حکومت کند نه سوریه

به گزارش جهان نیوز، سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ ظهر امروز در مراسم  رونمایی از سردیس شهید موسوی جوان‌ترین شهید مدافع حرم، در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد تهران غرب اظهار داشت: داعش برای سوریه و شام تشکیل نشده بود، بلکه قرار بود در تهران حکومت کند؛

اعترافات‌شان این را می‌گوید ولی داعش به‌واسطه وعده‌ای که امام راحل داده بود و فرموده بود که به‌زودی بسیج جهان اسلام محقق می‌شود، متوقف شد.

وی افزود: در بزرگداشت روز دانشجو گرد هم آمدیم که از سردیس شهید مدافع حرم رونمایی کنیم. آنچه شهدای مدافع حرم را بیشتر برای ما ارزشمند می‌کند زندگی آنهاست، اخلاق شهیدان ما ارزش والایی دارد و زندگی آنها سرشار از اخلاق است.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ ادامه داد: آنچه ما افتخار می‌کنیم شهید موسوی‌ها هستند که بین ما زندگی می‌کنند ما باید راه شهید موسوی‌ها را زنده کنیم و شبیه آنها زندگی کنیم و حرکت کنیم، سبک زندگی جوانان ما مهم است، آنچه بیشتر خوف دارند، تفکر جوانان ماست آنها می‌خواهند تمام تلاش خود را بکنند که جوانان ما را از تفکر بسیجی جدا کنند.

سردار یزدی تصریح کرد: دشمن وقتی در خلیج فارس و اروند با قایق‌های تا دندان مسلح خود در برابر جوانان ما با قایق‌های کوچک تسلیم می‌شوند، این به‌خاطر سلاح نیست بلکه به‌خاطر تفکر و عشق و علاقه جوانان ماست، هیچ جای دنیا این عشقی را که جوانان ما به کشورشان دارند، ندارد.

وی اضافه کرد: داعش برای سوریه و شام درست نشده بود بلکه قرار بود در تهران حکومت کند اعترافات‌شان این را می‌گوید ولی داعش متوقف شد به‌واسطه وعده‌ای که امام داده بود و فرموده بود به‌زودی بسیج جهان اسلام محقق می‌شود و امروز بسیج جهان اسلام در 6 کشور دنیا محقق شده است و رزمندگان اسلام از سوریه، یمن، افغانستان، پاکستان، عراق و ایران دور هم آمدند و دشمن را نابود کردند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ همچنین گفت: مسیری که ما می‌رویم به‌زودی به هدف می‌رسد وقتی بیست میلیون نفر به کربلا می‌روند می‌گویند که “ما آماده ظهور می‌شویم”، هیچ کشوری نمی‌تواند این را پشتیبانی کند ولی مردم از همه چیز خود می‌گذرند تا این سیل به حرکت دربیاید.

سردار یزدی خاطرنشان کرد: افتخار ماست که زمان زلزله، مردم با هر قوم و گرایش مذهبی و سیاسی کمک می‌کنند و متحد می‌شوند، امروز زلزله‌های دیگری مانند اعتیاد به‌وقوع پیوسته و ما باید دست به دست دهیم تا اعتیاد و فقر و فساد را ریشه‌کن کنیم، باید دست در دست دهیم تا موفق شویم.

وی ادامه داد: دشمنان می‌خواهند بین ما اختلاف بیندازند تا به مطامع خود برسند، می‌خواهند چیزهایی که خودشان ندارند و ما داریم از ما بگیرند می‌خواهند غیرت ملی ما را بگیرند اگر با تفکر شهید موسوی‌ها حرکت کنیم آینده روشنی داریم. دشمن به‌عناوین مختلف برای ما فتنه‌افکنی و تفرقه‌افکنی کرده تا ما کشورمان را نسازیم ما باید به‌دور از نگاه‌های قومی و سیاسی، کشور را بسازیم و تنها راه اقتدا به شهید موسوی‌هاست و باید از خود بگذریم.

منبع:تسنیم

به گزارش جهان نیوز، سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ ظهر امروز در مراسم  رونمایی از سردیس شهید موسوی جوان‌ترین شهید مدافع حرم، در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد تهران غرب اظهار داشت: داعش برای سوریه و شام تشکیل نشده بود، بلکه قرار بود در تهران حکومت کند؛ اعترافات‌شان این را می‌گوید ولی داعش به‌واسطه وعده‌ای که امام راحل داده بود و فرموده بود که به‌زودی بسیج جهان اسلام محقق می‌شود، متوقف شد. وی افزود: در بزرگداشت روز دانشجو گرد هم آمدیم که از سردیس شهید مدافع حرم رونمایی کنیم. آنچه شهدای مدافع حرم را بیشتر برای ما ارزشمند می‌کند زندگی آنهاست، اخلاق شهیدان ما ارزش والایی دارد و زندگی آنها سرشار از اخلاق است. فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ ادامه داد: آنچه ما افتخار می‌کنیم شهید موسوی‌ها هستند که بین ما زندگی می‌کنند ما باید راه شهید موسوی‌ها را زنده کنیم و شبیه آنها زندگی کنیم و حرکت کنیم، سبک زندگی جوانان ما مهم است، آنچه بیشتر خوف دارند، تفکر جوانان ماست آنها می‌خواهند تمام تلاش خود را بکنند که جوانان ما را از تفکر بسیجی جدا کنند. سردار یزدی تصریح کرد: دشمن وقتی در خلیج فارس و اروند با قایق‌های تا دندان مسلح خود در برابر جوانان ما با قایق‌های کوچک تسلیم می‌شوند، این به‌خاطر سلاح نیست بلکه به‌خاطر تفکر و عشق و علاقه جوانان ماست، هیچ جای دنیا این عشقی را که جوانان ما به کشورشان دارند، ندارد. وی اضافه کرد: داعش برای سوریه و شام درست نشده بود بلکه قرار بود در تهران حکومت کند اعترافات‌شان این را می‌گوید ولی داعش متوقف شد به‌واسطه وعده‌ای که امام داده بود و فرموده بود به‌زودی بسیج جهان اسلام محقق می‌شود و امروز بسیج جهان اسلام در 6 کشور دنیا محقق شده است و رزمندگان اسلام از سوریه، یمن، افغانستان، پاکستان، عراق و ایران دور هم آمدند و دشمن را نابود کردند. فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ همچنین گفت: مسیری که ما می‌رویم به‌زودی به هدف می‌رسد وقتی بیست میلیون نفر به کربلا می‌روند می‌گویند که "ما آماده ظهور می‌شویم"، هیچ کشوری نمی‌تواند این را پشتیبانی کند ولی مردم از همه چیز خود می‌گذرند تا این سیل به حرکت دربیاید. سردار یزدی خاطرنشان کرد: افتخار ماست که زمان زلزله، مردم با هر قوم و گرایش مذهبی و سیاسی کمک می‌کنند و متحد می‌شوند، امروز زلزله‌های دیگری مانند اعتیاد به‌وقوع پیوسته و ما باید دست به دست دهیم تا اعتیاد و فقر و فساد را ریشه‌کن کنیم، باید دست در دست دهیم تا موفق شویم. وی ادامه داد: دشمنان می‌خواهند بین ما اختلاف بیندازند تا به مطامع خود برسند، می‌خواهند چیزهایی که خودشان ندارند و ما داریم از ما بگیرند می‌خواهند غیرت ملی ما را بگیرند اگر با تفکر شهید موسوی‌ها حرکت کنیم آینده روشنی داریم. دشمن به‌عناوین مختلف برای ما فتنه‌افکنی و تفرقه‌افکنی کرده تا ما کشورمان را نسازیم ما باید به‌دور از نگاه‌های قومی و سیاسی، کشور را بسازیم و تنها راه اقتدا به شهید موسوی‌هاست و باید از خود بگذریم. منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا