امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۹:۵۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

درس عملیات مرصاد برای امروز چیست؟

به گزارش جهان نیوز؛ در این مراسم که شامگاه ۵ مرداد ماه برگزار شد، سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله در این مراسم با تبریک سالروز عملیات مرصاد، اظهار کرد: دشمن که می‌پنداشت ایران اسلامی در موضع ضعف قرار گرفته، پس از قطعنامه به خاک کشورمان تجاوز کرد اما مردم کشورمان با اتحاد و ایستادگی در عملیات مرصاد  درس بزرگی به دشمنان و منافقین دادند.
وی افزود: عملیات مرصاد در حالی پس از پذیرش قطعنامه صورت گرفت که تبلیغ می‌شد ایران جنگ طلب است و وقوع این عملیات پس از قطعنامه نشان داد که صدام و حامیان آنها جنگ طلبند.
کوثری گفت: درس عملیات مرصاد برای امروز ما این است که اگر مقابل دشمنان ایستادگی کنیم، پیروزیم.
سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه نیز گفت: در عملیات مرصاد، عنایت الهی، به کمک رزمندگان اسلام و ملت ما آمد و آن توفیق بزرگ حاصل شد.
وی افزود: درس مرصاد این است که هرگاه خائنین به فکر توطئه‌ای باشند، ملت مقابل آنها خواهند ایستاد.
خادمین حرم امام رضا(ع) هم در این مراسم حضور داشتند.

منبع: ایسنا

به گزارش جهان نیوز؛ در این مراسم که شامگاه 5 مرداد ماه برگزار شد، سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله در این مراسم با تبریک سالروز عملیات مرصاد، اظهار کرد: دشمن که می‌پنداشت ایران اسلامی در موضع ضعف قرار گرفته، پس از قطعنامه به خاک کشورمان تجاوز کرد اما مردم کشورمان با اتحاد و ایستادگی در عملیات مرصاد  درس بزرگی به دشمنان و منافقین دادند. وی افزود: عملیات مرصاد در حالی پس از پذیرش قطعنامه صورت گرفت که تبلیغ می‌شد ایران جنگ طلب است و وقوع این عملیات پس از قطعنامه نشان داد که صدام و حامیان آنها جنگ طلبند. کوثری گفت: درس عملیات مرصاد برای امروز ما این است که اگر مقابل دشمنان ایستادگی کنیم، پیروزیم. سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه نیز گفت: در عملیات مرصاد، عنایت الهی، به کمک رزمندگان اسلام و ملت ما آمد و آن توفیق بزرگ حاصل شد. وی افزود: درس مرصاد این است که هرگاه خائنین به فکر توطئه‌ای باشند، ملت مقابل آنها خواهند ایستاد. خادمین حرم امام رضا(ع) هم در این مراسم حضور داشتند. منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا