امروز : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

در جلسه اخیر فراکسیون ولایت چه گذشت؟

به گزارش جهان نیوز به نقل از خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی با اشاره به جلسه اخیر فراکسیون ولایت که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای برگزار شد، گفت: در ابتدای جلسه پیرامون مسائل داخلی کشور بحث و بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه، همچنین درباره اقدامات اخیر کنگره و سنای آمریکا که موضع گیری خصمانه آنها در برابر جمهوری اسلامی را بار دیگر به اثبات رساند، بحث و گفتگو شد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایت مجلس، با بیان اینکه اعضا بر این اعتقاد بودند که اقدامات خصمانه آمریکا نیاز به برخورد روشن جمهوری اسلامی دارد، اظهار داشت: مقرر شد جمعی از اعضای سه فراکسیون مجلس روی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا» کار کنند تا پخته تر شود.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: همچنین در روزهای آتی کمیته ای متشکل از برخی اعضای فراکسیون های مجلس، بررسی دقیق تری بر روی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را آغاز می کنند.

 

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی با اشاره به جلسه اخیر فراکسیون ولایت که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای برگزار شد، گفت: در ابتدای جلسه پیرامون مسائل داخلی کشور بحث و بررسی شد. وی افزود: در این جلسه، همچنین درباره اقدامات اخیر کنگره و سنای آمریکا که موضع گیری خصمانه آنها در برابر جمهوری اسلامی را بار دیگر به اثبات رساند، بحث و گفتگو شد. عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایت مجلس، با بیان اینکه اعضا بر این اعتقاد بودند که اقدامات خصمانه آمریکا نیاز به برخورد روشن جمهوری اسلامی دارد، اظهار داشت: مقرر شد جمعی از اعضای سه فراکسیون مجلس روی طرح «مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا» کار کنند تا پخته تر شود. قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: همچنین در روزهای آتی کمیته ای متشکل از برخی اعضای فراکسیون های مجلس، بررسی دقیق تری بر روی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را آغاز می کنند.    
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا