امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

در نواصولگرایی باید جایگاه مردم و رویکرد این جریان با جامعه به نحو تعاملی باشد/ اصولگرایان به صورت هوشمندانه از رسانه بهره نمی برند

حسن هانی زاده در گفتگو با جهان نیوز با بیان اینکه قالیباف تا چند هفته دیگر از صحنه اجرایی کشور خارج می شود و کلید بهشت را به دست دیگری خواهد داد، گفت: باید به عنوان شخصیتی که همواره خدمتگزار نظام بوده و در هر پستی و جایگاه منشاء کارهای اجرایی مهم و خوبی بوده، از وی همچنان استفاده کرد و از تجربیات برجسته و تحول آفرینش نظام بهره ببرد.

وی افزود: با تفکر و رویکردی که قالیباف دارد، می تواند کمک موثری برای اصولگرایی مدرن باشد و مدیریتش به گونه ای است که می توان به عنوان یک چهره اصلی در جریان اصولگرایی فرهیخته و انقلابی تقلی گردد.

هانی زاده گفت: وی در نامه ای مهم و تاریخی که منتشر کرده به مسائل کلان اقتصادی و مشکلات و معضلات این بخش در زمینه بیکاری و معیشتی و عملکرد ضعیف دولت اشاره کرده که جریان انقلابی باید در این مسیر با مبارزه ای مستمر راه حل های بدیع ارائه دهد و خود را به عنوان آلترناتیو مقبول در افکار عمومی نشان دهد.
 
وی با تاکید بر اینکه نامه قالیباف می تواند یکی از محورهای اصلی برای بازتعریف اصولگرایی و روزآمدی آن با نیازهای روز مردم باشد، گفت: در نواصولگرایی باید جایگاه مردم و رویکرد این جریان با جامعه به نحو تعاملی باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: متاسفانه اصولگرایان به صورت هوشمندانه از رسانه و پروپگاندای روز جهان بهره نمی برند و تعامل خوبی با رسانه ها  ندارند. آنها در سال های اخیر تلاش خوبی برای قرار دادن جریان انقلابی در یک مجموعه هوشمند و هدفمند نداشته اند و ضعف های زیادی در طول انتخابات اخیر از خود نشان دادند.

هانی زاده همچنان تصریح کرد: در صورتیکه همین روند منفعلانه ادامه پیدا کند این جریان از صحنه اجتماعی منزوی تر خواهد شد و دیگران می توانند با هوشمندی جای اصولگرایی را بگیرند.

حسن هانی زاده در گفتگو با جهان نیوز با بیان اینکه قالیباف تا چند هفته دیگر از صحنه اجرایی کشور خارج می شود و کلید بهشت را به دست دیگری خواهد داد، گفت: باید به عنوان شخصیتی که همواره خدمتگزار نظام بوده و در هر پستی و جایگاه منشاء کارهای اجرایی مهم و خوبی بوده، از وی همچنان استفاده کرد و از تجربیات برجسته و تحول آفرینش نظام بهره ببرد. وی افزود: با تفکر و رویکردی که قالیباف دارد، می تواند کمک موثری برای اصولگرایی مدرن باشد و مدیریتش به گونه ای است که می توان به عنوان یک چهره اصلی در جریان اصولگرایی فرهیخته و انقلابی تقلی گردد. هانی زاده گفت: وی در نامه ای مهم و تاریخی که منتشر کرده به مسائل کلان اقتصادی و مشکلات و معضلات این بخش در زمینه بیکاری و معیشتی و عملکرد ضعیف دولت اشاره کرده که جریان انقلابی باید در این مسیر با مبارزه ای مستمر راه حل های بدیع ارائه دهد و خود را به عنوان آلترناتیو مقبول در افکار عمومی نشان دهد.   وی با تاکید بر اینکه نامه قالیباف می تواند یکی از محورهای اصلی برای بازتعریف اصولگرایی و روزآمدی آن با نیازهای روز مردم باشد، گفت: در نواصولگرایی باید جایگاه مردم و رویکرد این جریان با جامعه به نحو تعاملی باشد. این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: متاسفانه اصولگرایان به صورت هوشمندانه از رسانه و پروپگاندای روز جهان بهره نمی برند و تعامل خوبی با رسانه ها  ندارند. آنها در سال های اخیر تلاش خوبی برای قرار دادن جریان انقلابی در یک مجموعه هوشمند و هدفمند نداشته اند و ضعف های زیادی در طول انتخابات اخیر از خود نشان دادند. هانی زاده همچنان تصریح کرد: در صورتیکه همین روند منفعلانه ادامه پیدا کند این جریان از صحنه اجتماعی منزوی تر خواهد شد و دیگران می توانند با هوشمندی جای اصولگرایی را بگیرند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا