امروز : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری چهار اوباش قمه کش در اسلام آبادغرب + جزئیات

دستگیری چهار اوباش قمه کش در اسلام آبادغرب + جزئیات   فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب از دستگیری چهار نفر اراذل و اوباش که در انظار عمومی اقدام به قمه کشی کرده بودند، خبر داد. کرمانشاه دیلی:  سرهنگ بهروز سرتیپ نیا گفت: شب گذشته چهار نفر جوان در بلوار یادگار امام (ره) میدان فردوسی( واقع در […]

دستگیری چهار اوباش قمه کش در اسلام آبادغرب + جزئیات

 سرهنگ بهروز سرتیپ نیا

فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب از دستگیری چهار نفر اراذل و اوباش که در انظار عمومی اقدام به قمه کشی کرده بودند، خبر داد.

کرمانشاه دیلی:  سرهنگ بهروز سرتیپ نیا گفت: شب گذشته چهار نفر جوان در بلوار یادگار امام (ره) میدان فردوسی( واقع در فرهنگیان)  که محل تجمع و پیاده روی خانوادگی است با اقداماتی نظیر قمه کشی قصد قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان را داشتند.

وی افزود: اکیپ گشت پلیس آگاهی شهرستان که جهت انجام ماموریتی دیگر از این محل عبور می‌کند به محض مشاهده این صحنه سریعا وارد عمل می‌شود که این اراذل و اوباش با مشاهده مأموران اقدام به فرار می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اظهار داشت: پس از تعقیب و گریز این افراد توسط مأموران، کلیه متهمان دستگیر شده و به منظور آرامش خاطر شهروندان از اینکه با مخلان آرامش جامعه برخورد جدی می شود به محل ایجاد رعب و وحشت انتقال داده می شوند.

سرتیپ نیا با بیان اینکه این افراد بر اساس حکم قضایی با قرار سنگین روانه زندان شده اند، تصریح کرد: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که اوباش در سطح شهر قدرت نمایی کرده و باعث صلب آرامش شهروندان شوند.

ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا