امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری ۱۱ متجاوز مرزی در تایباد

به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس؛ مجید پویان امروز از دستگیری ۱۱ متجاوز مرزی توسط مرزداران این هنگ مرزی خبر داد و گفت: در راستای برخورد با هرگونه تجاوز به خاک کشور، مرزداران هنگ تایباد موفق به دستگیری ۱۱ نفر از اتباع بیگانه‌ای که قصد ورود غیرقانونی به خاک کشور را داشتند، شدند.

وی افزود: مامورین این فرماندهی مستقر در نقاط مختلف مرزی با هرگونه ورود غیرقانونی به خاک کشور مقابله می‌کنند، بنابراین، اتباع بیگانه بهتر است دروازه‌های رسمی و قانونی را برای ورود به کشور انتخاب کنند.

فرمانده هنگ مرزی تایباد از کشف ۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق در این مرز خبر داد و بیان کرد: مرزداران موفق به کشف این محموله شدند و پس از اطمینان از قاچاق بودن این محموله آن را توقیف کردند.

به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس؛ مجید پویان امروز از دستگیری 11 متجاوز مرزی توسط مرزداران این هنگ مرزی خبر داد و گفت: در راستای برخورد با هرگونه تجاوز به خاک کشور، مرزداران هنگ تایباد موفق به دستگیری 11 نفر از اتباع بیگانه‌ای که قصد ورود غیرقانونی به خاک کشور را داشتند، شدند. وی افزود: مامورین این فرماندهی مستقر در نقاط مختلف مرزی با هرگونه ورود غیرقانونی به خاک کشور مقابله می‌کنند، بنابراین، اتباع بیگانه بهتر است دروازه‌های رسمی و قانونی را برای ورود به کشور انتخاب کنند. فرمانده هنگ مرزی تایباد از کشف 400 لیتر سوخت قاچاق در این مرز خبر داد و بیان کرد: مرزداران موفق به کشف این محموله شدند و پس از اطمینان از قاچاق بودن این محموله آن را توقیف کردند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا