امروز : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمنان از اقتدار ایران به هراس افتادند

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، سرلشکر محمد باقری ظهر امروز در همایش هم‌اندیشی سران طوایف، معتمدین، نخبگان و عشایر استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مرزبانی، بسیج، انتظامی، دریابانی، اقوام و طوایف و مرزنشینان برای وجود امنیت پایدار پای‌ کار هستند و تلاش آن‌ها قابل تقدیر است.
 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح بیان کرد: با اقدامات انجام شده وضعیت امنیتی سیستان و بلوچستان بهتر شده و مردم در حال فعالیت و اقدامات روزانه خود در مشاغل و خدمات مختلف هستند، برخی نیز که از استان مهاجرت کرده‌اند به این خطه از کشور بازگشته‌اند.

وی در مورد هدف از سفر خود به استان سیستان و بلوچستان گفت: حضور در این منطقه برای قدردانی از مسولان امنیتی بود؛ خدا را شکر دوستانه‌ترین روابط بین مسئولان نظامی، انتظامی، امنیتی، مردم، طوایف و ریش سفیدان اقوام و مرزنشینان این استان وجود دارد و ما نیز در ستاد نیروهای مسلح در حد امکان، پشتیبانی از ارگان‌های امنیتی را انجام خواهیم داد تا وضعیت بیش از پیش بهبود پیدا کند.

سرلشکر باقری در خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی برکت و موهبت الهی بود که به یُمن مجاهدت‌های امام(ره) و مردم شریف، به این کشور و این مردم هدیه شد و سبب سربلندی بیشتر و ماندگاری ایران بزرگ شد. انقلاب اسلامی ایران پس از پیروزی همواره مورد هجوم استکبار و رژیم کودک‌کش اسرائیل قرار داشته است.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح افزود: امروز خدا را شاکریم با فعالیت‌های انجام شده و همراهی و پیشتیبانی مردم، کشوری که روزی در داخل کشور خودش با دشمنان مبارزه می‌کرد، به روزهایی رسیده که یاران و دلسوزان انقلاب اسلامی و آن‌هایی که فرمایشات رهبر معظم انقلاب را بر چشم قرار داده‌اند، در سواحل مدیترانه با استکبار جهانی و صهیونیسم‌ در حال مبارزه هستند. در حال حاضر بدون اینکه جمهوری اسلامی ایران چشم‌داشتی به یک وجب از خاک کشوری داشته باشد، دشمنان از اقتدار آن به هراس افتاده‌اند و حکومت جعلی خود را در حال انحطاط می‌دانند.

وی با بیان اینکه برای ایران حزب‌الله و حماس یکی است و به هر 2 کمک می‌کند، تصریح کرد: علاقه به اهل بیت(ع) در بین اهل سنت کمتر از شیعیان نیست، شیعه و سنی یکی هستند؛ ما یک خدا، یک اسلام و یک خدا داریم، احکام جزئی بین احکام اسلامی تفاوت دارد اما این تفاوت‌ها نسبت به آنچه سبب وحدت است، ناچیز محسوب می‌شود و این فهم و درک در مردم شیعه و سنی این استان وجود دارد.

سرلشکر باقری با اشاره به فعالیت‌های داعش اظهار داشت: آنچه سبب ایجاد داعش شد، غفلت نسبت به وحدت بین شیعه و سنی بود، استکبار جهانی اهل‌سنت را تحریک کرده و به جان شیعه انداخت اما در واقعیت در موصل و تکریت و جاهای دیگر شیعه و سنی باهم قربانی شدند و چهره واقعی این گروه بر همگان مشخص شد که این گروه جیره‌خوار استکبار و انگلیس هستند و با یک پوشش ظاهری به نام اسلام به فعالیت می‌پردازد.

وی اضافه کرد: استکبار جهانی با انجام اینگونه فعالیت‌ها می‌خواهد چهره مهربانی جهان اسلام را وارونه جلوه دهد و یک چهره خشن از اسلام به دنیا معرفی کند.

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، سرلشکر محمد باقری ظهر امروز در همایش هم‌اندیشی سران طوایف، معتمدین، نخبگان و عشایر استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مرزبانی، بسیج، انتظامی، دریابانی، اقوام و طوایف و مرزنشینان برای وجود امنیت پایدار پای‌ کار هستند و تلاش آن‌ها قابل تقدیر است.   رئیس ستادکل نیروهای مسلح بیان کرد: با اقدامات انجام شده وضعیت امنیتی سیستان و بلوچستان بهتر شده و مردم در حال فعالیت و اقدامات روزانه خود در مشاغل و خدمات مختلف هستند، برخی نیز که از استان مهاجرت کرده‌اند به این خطه از کشور بازگشته‌اند. وی در مورد هدف از سفر خود به استان سیستان و بلوچستان گفت: حضور در این منطقه برای قدردانی از مسولان امنیتی بود؛ خدا را شکر دوستانه‌ترین روابط بین مسئولان نظامی، انتظامی، امنیتی، مردم، طوایف و ریش سفیدان اقوام و مرزنشینان این استان وجود دارد و ما نیز در ستاد نیروهای مسلح در حد امکان، پشتیبانی از ارگان‌های امنیتی را انجام خواهیم داد تا وضعیت بیش از پیش بهبود پیدا کند. سرلشکر باقری در خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی برکت و موهبت الهی بود که به یُمن مجاهدت‌های امام(ره) و مردم شریف، به این کشور و این مردم هدیه شد و سبب سربلندی بیشتر و ماندگاری ایران بزرگ شد. انقلاب اسلامی ایران پس از پیروزی همواره مورد هجوم استکبار و رژیم کودک‌کش اسرائیل قرار داشته است. رئیس ستادکل نیروهای مسلح افزود: امروز خدا را شاکریم با فعالیت‌های انجام شده و همراهی و پیشتیبانی مردم، کشوری که روزی در داخل کشور خودش با دشمنان مبارزه می‌کرد، به روزهایی رسیده که یاران و دلسوزان انقلاب اسلامی و آن‌هایی که فرمایشات رهبر معظم انقلاب را بر چشم قرار داده‌اند، در سواحل مدیترانه با استکبار جهانی و صهیونیسم‌ در حال مبارزه هستند. در حال حاضر بدون اینکه جمهوری اسلامی ایران چشم‌داشتی به یک وجب از خاک کشوری داشته باشد، دشمنان از اقتدار آن به هراس افتاده‌اند و حکومت جعلی خود را در حال انحطاط می‌دانند. وی با بیان اینکه برای ایران حزب‌الله و حماس یکی است و به هر 2 کمک می‌کند، تصریح کرد: علاقه به اهل بیت(ع) در بین اهل سنت کمتر از شیعیان نیست، شیعه و سنی یکی هستند؛ ما یک خدا، یک اسلام و یک خدا داریم، احکام جزئی بین احکام اسلامی تفاوت دارد اما این تفاوت‌ها نسبت به آنچه سبب وحدت است، ناچیز محسوب می‌شود و این فهم و درک در مردم شیعه و سنی این استان وجود دارد. سرلشکر باقری با اشاره به فعالیت‌های داعش اظهار داشت: آنچه سبب ایجاد داعش شد، غفلت نسبت به وحدت بین شیعه و سنی بود، استکبار جهانی اهل‌سنت را تحریک کرده و به جان شیعه انداخت اما در واقعیت در موصل و تکریت و جاهای دیگر شیعه و سنی باهم قربانی شدند و چهره واقعی این گروه بر همگان مشخص شد که این گروه جیره‌خوار استکبار و انگلیس هستند و با یک پوشش ظاهری به نام اسلام به فعالیت می‌پردازد. وی اضافه کرد: استکبار جهانی با انجام اینگونه فعالیت‌ها می‌خواهد چهره مهربانی جهان اسلام را وارونه جلوه دهد و یک چهره خشن از اسلام به دنیا معرفی کند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا