امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دلایل مخالفت خاتمی با شهردار شدن محسن هاشمی چه بود؟

گروه سیاسی جهان نیوز، محمد خاتمی اصلی ترین چهره اصلاح طلب مخالف شهردار شدن محسن هاشمی در تهران بوده و مخالفت های گسترده وی نیز سبب شد که فرزند آیت الله هاشمی عملا مجبور به کناره گیری از شهرداری پایتخت بشود.

خاتمی در خصوص شهردار شدن محسن هاشمی نظرشان این بوده که او چند اشکال دارد؛ اول اینکه با تیم قالیباف می‌تواند کار کند و ممکن است حتی تا 80 درصد تیم قالیباف را نگه دارد. اصلاح‌طلبان برای 940 پست مدیریتی در شهر تهران برنامه  دارند و قصد دارند همه را عوض کنند و معتقدند اگر محسن هاشمی شهردار تهران میشد، این کار را انجام نمی‌دهد.

دومین موضوعی که مدنظر خاتمی بوده این است که محسن هاشمی فرد تشکیلاتی نیست و از اصلاح طلبان تبعیت نمی کند و کار خودش را انجام می دهد.

گروه سیاسی جهان نیوز، محمد خاتمی اصلی ترین چهره اصلاح طلب مخالف شهردار شدن محسن هاشمی در تهران بوده و مخالفت های گسترده وی نیز سبب شد که فرزند آیت الله هاشمی عملا مجبور به کناره گیری از شهرداری پایتخت بشود. خاتمی در خصوص شهردار شدن محسن هاشمی نظرشان این بوده که او چند اشکال دارد؛ اول اینکه با تیم قالیباف می‌تواند کار کند و ممکن است حتی تا 80 درصد تیم قالیباف را نگه دارد. اصلاح‌طلبان برای 940 پست مدیریتی در شهر تهران برنامه  دارند و قصد دارند همه را عوض کنند و معتقدند اگر محسن هاشمی شهردار تهران میشد، این کار را انجام نمی‌دهد. دومین موضوعی که مدنظر خاتمی بوده این است که محسن هاشمی فرد تشکیلاتی نیست و از اصلاح طلبان تبعیت نمی کند و کار خودش را انجام می دهد.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا