امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت‌اجرای‌برنامه‌ششم‌را به‌درستی‌تدوین نکرده‌است

به گزارش جهان نیوز؛ حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با انتقاد از عدم ابلاغ قانون برنامه ششم توسعه از سوی رئیس جمهور به دولت، گفت:  ما مدارکی داریم که نشان می‌دهد هنوز آیین‌نامه‌های اجرایی برنامه ششم توسعه در قوه مجریه تدوین نشده است.
وی ادامه داد: برنامه ششم باید از ابتدای فروردین سال ۹۶ اجرایی می‌شد که متاسفانه تا به امروز و با گذشت 4 ماه از سال، هیچ ابلاغی از سوی رئیس جمهور برای اجرای آن صادر نشده است.
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه تصریح کرد:  چند روز پیش متوجه شدیم که رئیس جمهور شش مصوبه را جهت اجرا ابلاغ کرد و جای سوال دارد که چرا قانون برنامه ششم توسعه را در کنار آن‌ها ابلاغ نمی‌کند؟ آیا ابلاغ برنامه ششم توسعه کار سختی است یا لازم نیست که این قانون ابلاغ شود؟
حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه چندی پیش  نامه‌ای به رئیس مجلس ارسال کردم تا در این باره پیگیری لازم صورت گیرد، متذکر شد: آقای لاریجانی در جواب بنده گفت که این مسئله پیگیری می‌شود اما هنوز ما هیچ گزارشی مبنی بر پیگیری اجرای برنامه ششم از سوی مجلس دریافت نکرده‌ایم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز؛ حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با انتقاد از عدم ابلاغ قانون برنامه ششم توسعه از سوی رئیس جمهور به دولت، گفت:  ما مدارکی داریم که نشان می‌دهد هنوز آیین‌نامه‌های اجرایی برنامه ششم توسعه در قوه مجریه تدوین نشده است. وی ادامه داد: برنامه ششم باید از ابتدای فروردین سال ۹۶ اجرایی می‌شد که متاسفانه تا به امروز و با گذشت 4 ماه از سال، هیچ ابلاغی از سوی رئیس جمهور برای اجرای آن صادر نشده است. رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه تصریح کرد:  چند روز پیش متوجه شدیم که رئیس جمهور شش مصوبه را جهت اجرا ابلاغ کرد و جای سوال دارد که چرا قانون برنامه ششم توسعه را در کنار آن‌ها ابلاغ نمی‌کند؟ آیا ابلاغ برنامه ششم توسعه کار سختی است یا لازم نیست که این قانون ابلاغ شود؟ حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه چندی پیش  نامه‌ای به رئیس مجلس ارسال کردم تا در این باره پیگیری لازم صورت گیرد، متذکر شد: آقای لاریجانی در جواب بنده گفت که این مسئله پیگیری می‌شود اما هنوز ما هیچ گزارشی مبنی بر پیگیری اجرای برنامه ششم از سوی مجلس دریافت نکرده‌ایم. منبع: باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا