امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت از نویسنده نطق معروف روحانی شکایت کرد/ پناه بر خدا از بستن دهان منتقدان!

گروه سیاسی جهان نیوز: دکتر روحانی در مراسم تنفیذ دور اول ریاست جمهوری خود در سال ۹۲ جملاتی را بیان کرد که بارها طرفداران دولت از آن فیلم و کلیپ های مختلف تبلیغاتی ساختند.

روحانی در آن سخنرانی معروف خود اظهار داشت: “خداوندا، به تو پناه می‌برم از استبداد رأی، عجله در تصمیم، تقدّم نفع شخصی و گروهی بر مصالح عمومی و بستن دهان رقیبان و منتقدان.”

نویسنده این نطق معروف مراسم تنفیذ روحانی، حسین دهباشی بود که علاوه بر نوشتن برخی نطق ها و جملات تبلیغاتی به رئیس جمهور سازنده فیلم انتخاباتی ایام تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری یازدهم حسن روحانی نیز بوده است.

اما اینک دولت تدبیر و امید از او به علت برخی انتقاداتش به اطرافیان روحانی و برخی عملکردهای دولت شکایت کرده است!
 

حسین دهباشی سازنده مستند انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ۹۲ طی مطلبی در صفحه اجتماعی خود، نوشت: ۴ سال قبل دقیقاً در همین ایام و در متن سخنرانی تحلیف رئیس جمهور نوشتم ” پناه بر خدا از بستن دهان منتقدان”؛ امروز همان دولت بابت نقدهایم شکایت کرد.
 

گروه سیاسی جهان نیوز: دکتر روحانی در مراسم تنفیذ دور اول ریاست جمهوری خود در سال 92 جملاتی را بیان کرد که بارها طرفداران دولت از آن فیلم و کلیپ های مختلف تبلیغاتی ساختند. روحانی در آن سخنرانی معروف خود اظهار داشت: "خداوندا، به تو پناه می‌برم از استبداد رأی، عجله در تصمیم، تقدّم نفع شخصی و گروهی بر مصالح عمومی و بستن دهان رقیبان و منتقدان." نویسنده این نطق معروف مراسم تنفیذ روحانی، حسین دهباشی بود که علاوه بر نوشتن برخی نطق ها و جملات تبلیغاتی به رئیس جمهور سازنده فیلم انتخاباتی ایام تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری یازدهم حسن روحانی نیز بوده است. اما اینک دولت تدبیر و امید از او به علت برخی انتقاداتش به اطرافیان روحانی و برخی عملکردهای دولت شکایت کرده است!   حسین دهباشی سازنده مستند انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات 92 طی مطلبی در صفحه اجتماعی خود، نوشت: 4 سال قبل دقیقاً در همین ایام و در متن سخنرانی تحلیف رئیس جمهور نوشتم " پناه بر خدا از بستن دهان منتقدان"؛ امروز همان دولت بابت نقدهایم شکایت کرد.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا