امروز : یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت به‌دنبال احاطه بیشتر بر اداره صدا و سیما

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، همزمان با پایان یافتن انتخابات ریاست جمهوری و در آستانه تشکیل دوازدهم، قرار است لایحه ای از دولت به مجلس برود که در این لایحه ضوابط جدیدی برای اداره صدا و سیما و احاطه دولت بر آن تعیین شده است.

بررسی ها نشان می دهد، قرار است امروز لایحه نحوه اداره سازمان صدا و سیما که در هفته های اخیر در کمیسیون فرهنگی دولت نهایی شده، در جلسه هیات دولت بررسی شود.

ز جمله محورهای این لایحه احاطه مدیریتی بر سازمان صدا و سیما، تعیین هیات مدیره برای  آن و تعیین ساز و کارهای جدید برای انتخاب مدیران آن عنوان شده است.

این لایحه در مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری و با مدیریت حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور آماده شده است.

مدتی پیش نیز طرح مشابهی از سوی علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس برای اداره سازمان صدا و سیما در صحن مجلس مطرح شد که به نتیجه نرسید.

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، همزمان با پایان یافتن انتخابات ریاست جمهوری و در آستانه تشکیل دوازدهم، قرار است لایحه ای از دولت به مجلس برود که در این لایحه ضوابط جدیدی برای اداره صدا و سیما و احاطه دولت بر آن تعیین شده است. بررسی ها نشان می دهد، قرار است امروز لایحه نحوه اداره سازمان صدا و سیما که در هفته های اخیر در کمیسیون فرهنگی دولت نهایی شده، در جلسه هیات دولت بررسی شود. ز جمله محورهای این لایحه احاطه مدیریتی بر سازمان صدا و سیما، تعیین هیات مدیره برای  آن و تعیین ساز و کارهای جدید برای انتخاب مدیران آن عنوان شده است. این لایحه در مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری و با مدیریت حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور آماده شده است. مدتی پیش نیز طرح مشابهی از سوی علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس برای اداره سازمان صدا و سیما در صحن مجلس مطرح شد که به نتیجه نرسید.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا