امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت خود را متهعد به وعده‌ها می‌داند

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم ، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های توسعه اشتغال و تولید در سالن الغدیر استانداری گیلان با اشاره به اینکه مردم گیلان در 29 اردیبهشت حماسه بزرگی آفریدند اظهار داشت: با توجه به این حماسه هوشمندانه، دولت خود را متهعد به وعده‌ها می‌داند.

وی با بیان اینکه اتمام طرح‌های زیربنایی را یک تعهد بزرگ در دولت عنوان کرد و با تاکید بر اینکه در 4 سال عمر دولت دوازدهم تکمیل طرح‌های زیربنایی با جدیدیت بیشتری ‌پیش می‌رود، گفت: در دولت یازدهم هزار و 800 میلیارد تومان به طرح‌های زیربنایی پرداخت شد و این میزان فراتر از حد مصوب بود.

معاون رئیس جمهور از پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه ملی خط‌آهن رشت – قزوین در سال گذشته خبر داد و با تاکید بر اینکه این میزان علاوه بر اعتبارات مصوب بود، افزود: پروژه‌ها و طرح‌های زیربنایی مهم باقی مانده باید به‌طور ویژه پیگیری و بهره برداری شود.

نوبخت با اشاره به اینکه مطالبات مردم باید به‌طور جدی پیگیری و عملی شود و نمایندگان مجلس باید این روند را رصد کنند خاطرنشان کرد: از 28 تیرماه، پرداخت مطالبات و اعتبارات طرح‌های عمرانی آغاز شده و تا پایان این هفته پرداخت مطالبات مذکور ادامه دارد.

وی با بیان اینکه هزار و 500 میلیارد تومان از اعتبارات مذکور به صورت نقدی و 8 هزار و 500 میلیارد تومان به‌طور اقساط پرداخت می‌شود تصریح کرد: پرداخت مطالبات طرح‌های عمرانی با جدیت انجام شده و ادامه می‌یابد.
سخنگوی دولت با اشاره به اینکه تکمیل و پرداخت مطالبات طرح‌های زیربنایی استان گیلان با قوت دنبال می‌شود بیان کرد: برای تکمیل و بهره برداری راه آهن 180 میلیارد تومان به‌صورت نقدی پرداخت شد و این پروژه از نظر اعتباری با مشکل مواجه نیست.

وی با تاکید بر اینکه توسعه و ارتقای استان گیلان بدون تکمیل زیرساخت‌ها امکان‌پذیر نیست بیان کرد: رسانه‌ها مدیران و پیمانکاران را به‌دلیل عدم بهره برداری طرح‌ها در زمان مقرر سرزنش نکنند زیرا مشکلات اعتباری در حوزه‌های مختلف گسترده است.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه توسعه استان گیلان یک هدف در دولت محسوب می‌شود بیان کرد: امضای موافقت‌نامه اجرای طرح ملی تولید پوشاک در مناطق روستایی یک اقدام بسیار مطلوب است که برای نخستین بار در استان گیلان اجرا می‌شود.

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم ، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های توسعه اشتغال و تولید در سالن الغدیر استانداری گیلان با اشاره به اینکه مردم گیلان در 29 اردیبهشت حماسه بزرگی آفریدند اظهار داشت: با توجه به این حماسه هوشمندانه، دولت خود را متهعد به وعده‌ها می‌داند. وی با بیان اینکه اتمام طرح‌های زیربنایی را یک تعهد بزرگ در دولت عنوان کرد و با تاکید بر اینکه در 4 سال عمر دولت دوازدهم تکمیل طرح‌های زیربنایی با جدیدیت بیشتری ‌پیش می‌رود، گفت: در دولت یازدهم هزار و 800 میلیارد تومان به طرح‌های زیربنایی پرداخت شد و این میزان فراتر از حد مصوب بود. معاون رئیس جمهور از پرداخت 500 میلیارد تومان اعتبار به پروژه ملی خط‌آهن رشت - قزوین در سال گذشته خبر داد و با تاکید بر اینکه این میزان علاوه بر اعتبارات مصوب بود، افزود: پروژه‌ها و طرح‌های زیربنایی مهم باقی مانده باید به‌طور ویژه پیگیری و بهره برداری شود. نوبخت با اشاره به اینکه مطالبات مردم باید به‌طور جدی پیگیری و عملی شود و نمایندگان مجلس باید این روند را رصد کنند خاطرنشان کرد: از 28 تیرماه، پرداخت مطالبات و اعتبارات طرح‌های عمرانی آغاز شده و تا پایان این هفته پرداخت مطالبات مذکور ادامه دارد. وی با بیان اینکه هزار و 500 میلیارد تومان از اعتبارات مذکور به صورت نقدی و 8 هزار و 500 میلیارد تومان به‌طور اقساط پرداخت می‌شود تصریح کرد: پرداخت مطالبات طرح‌های عمرانی با جدیت انجام شده و ادامه می‌یابد. سخنگوی دولت با اشاره به اینکه تکمیل و پرداخت مطالبات طرح‌های زیربنایی استان گیلان با قوت دنبال می‌شود بیان کرد: برای تکمیل و بهره برداری راه آهن 180 میلیارد تومان به‌صورت نقدی پرداخت شد و این پروژه از نظر اعتباری با مشکل مواجه نیست. وی با تاکید بر اینکه توسعه و ارتقای استان گیلان بدون تکمیل زیرساخت‌ها امکان‌پذیر نیست بیان کرد: رسانه‌ها مدیران و پیمانکاران را به‌دلیل عدم بهره برداری طرح‌ها در زمان مقرر سرزنش نکنند زیرا مشکلات اعتباری در حوزه‌های مختلف گسترده است. معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه توسعه استان گیلان یک هدف در دولت محسوب می‌شود بیان کرد: امضای موافقت‌نامه اجرای طرح ملی تولید پوشاک در مناطق روستایی یک اقدام بسیار مطلوب است که برای نخستین بار در استان گیلان اجرا می‌شود.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا