امروز : پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت نباید احزاب را رقیب خود بداند

به گزارش جهان نیوز، حسین کاشفی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در همایش فصلی خانه احزاب، گفت: در جاهای مختلف قانون اساسی نقش مردم مطرح شده و باید به مردم چه بخواهیم و چه نخواهیم به نظرات و خواستشان احترام بگداریم.
وی افزود: مردم فهیمانه پای صندوق آمدند و دولت باید همانطور که مردم به رایشان عمل کردند،  دولت هم به وظیفه‌اش عمل کند و امانتدار خوبی باشد.
کاشفی با بیان اینکه اگر حزب نداشته باشیم خودمحوری و فردگرایی شکل می‌گیرد، اظهار داشت: ما امروز درباره حزب دچار مشکلاتی هستیم که خانه احزاب باید به آن رسیدگی کند. باید کار را از خودمان شروع کنیم، حزب برای این آمده که دارای برنامه باشد و در همه زمینه‌ها برنامه داشته باشد و نیرو تربیت کند. دولت سایه خوب است نه گروه‌های مافیایی و باید برای جاهای مختلف نیرو داشته باشد.
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تصریح کرد: باید با هم تعامل و گفت و گو داشته باشیم و بتوانیم حل مشکل کنیم و حزب اینگونه شکل می‌گیرد.
وی افزود: دولت نباید احزاب را رقیب خود بداند و باید بستری برای رشد احزاب فراهم کند و در این صورت دارای آینده بهتر خواهیم بود.

منبع:تسنیم

به گزارش جهان نیوز، حسین کاشفی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در همایش فصلی خانه احزاب، گفت: در جاهای مختلف قانون اساسی نقش مردم مطرح شده و باید به مردم چه بخواهیم و چه نخواهیم به نظرات و خواستشان احترام بگداریم. وی افزود: مردم فهیمانه پای صندوق آمدند و دولت باید همانطور که مردم به رایشان عمل کردند،  دولت هم به وظیفه‌اش عمل کند و امانتدار خوبی باشد. کاشفی با بیان اینکه اگر حزب نداشته باشیم خودمحوری و فردگرایی شکل می‌گیرد، اظهار داشت: ما امروز درباره حزب دچار مشکلاتی هستیم که خانه احزاب باید به آن رسیدگی کند. باید کار را از خودمان شروع کنیم، حزب برای این آمده که دارای برنامه باشد و در همه زمینه‌ها برنامه داشته باشد و نیرو تربیت کند. دولت سایه خوب است نه گروه‌های مافیایی و باید برای جاهای مختلف نیرو داشته باشد. عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تصریح کرد: باید با هم تعامل و گفت و گو داشته باشیم و بتوانیم حل مشکل کنیم و حزب اینگونه شکل می‌گیرد. وی افزود: دولت نباید احزاب را رقیب خود بداند و باید بستری برای رشد احزاب فراهم کند و در این صورت دارای آینده بهتر خواهیم بود. منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا