امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت نخبگان را هم دنبال نخود سیاه می فرستد

به گزارش جهان نیوز، عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان طی یادداشتی در کانال تلگرامی اش نوشت: یکی از شگردهای دولتی ها برای هجو یا انزوای اجتماعی منتقدان، ارایه تصویری منحرف از مطالبات آنان است و در این کار تاحدود زیادی موفق بوده اند.در ماجرای برجام، منتقدین محتوایی آن را مخالفان برجام و اصل مذاکره معرفی کردند و کاسبان تحریم را برای معنادهی به علت اعتراض آنان بکار بردند اما هیچ موقع نگفتند برجسته ترین منتقدین همچون زاکانی، زارعی و…چه کاسبی کرده اند.

در ماجرای قرارداد توتال منتقدین می گویند: شما که از شفافیت اطلاعات رونمایی می نمایید چرا محتوای قرارداد را در اختیار رسانه ها و نخبگان قرار نمی دهید؟

وزیر نفت در مجلس می گوید عده ای کلا با قرارداد خارجی مخالفند.در اینجا هم دولت با انحراف افکار عمومی از محتوا، منتقدین را مخالف قرارداد خارجی معرفی کرد.

انصافاً دولت ما هنرمند است نه تنها عوام که می تواند نخبگان و طبقه متوسط همسو را هم دنبال نخود سیاه بفرستد.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان طی یادداشتی در کانال تلگرامی اش نوشت: یکی از شگردهای دولتی ها برای هجو یا انزوای اجتماعی منتقدان، ارایه تصویری منحرف از مطالبات آنان است و در این کار تاحدود زیادی موفق بوده اند.در ماجرای برجام، منتقدین محتوایی آن را مخالفان برجام و اصل مذاکره معرفی کردند و کاسبان تحریم را برای معنادهی به علت اعتراض آنان بکار بردند اما هیچ موقع نگفتند برجسته ترین منتقدین همچون زاکانی، زارعی و...چه کاسبی کرده اند. در ماجرای قرارداد توتال منتقدین می گویند: شما که از شفافیت اطلاعات رونمایی می نمایید چرا محتوای قرارداد را در اختیار رسانه ها و نخبگان قرار نمی دهید؟ وزیر نفت در مجلس می گوید عده ای کلا با قرارداد خارجی مخالفند.در اینجا هم دولت با انحراف افکار عمومی از محتوا، منتقدین را مخالف قرارداد خارجی معرفی کرد. انصافاً دولت ما هنرمند است نه تنها عوام که می تواند نخبگان و طبقه متوسط همسو را هم دنبال نخود سیاه بفرستد. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا