امروز : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار عیدانه جمعی‌از مسئولان کشور با رئیس‌جمهور

به گزارش جهان نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور همزمان با عید فرخنده میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و امام جعفر صادق (ع)، با جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
 
حجت الاسلام حسن روحانی در این دیدار صمیمی که  ظهر چهارشنبه و در دفتر رئیس جمهور برگزار شد، فرا رسیدن سالروز ولادت فرخنده طلیعه نور حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع)  را به همه مسولان ، ملت ایران و مسلمانان جهان تبریک گفت.

رئیس جمهور همچنین از خداوند متعال بهروزی و سرافرازی مسلمانان جهان و توفیق مسئولان در خدمت به مردم شریف ایران را مسالت کرد.
 

به گزارش جهان نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور همزمان با عید فرخنده میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و امام جعفر صادق (ع)، با جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.   حجت الاسلام حسن روحانی در این دیدار صمیمی که  ظهر چهارشنبه و در دفتر رئیس جمهور برگزار شد، فرا رسیدن سالروز ولادت فرخنده طلیعه نور حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع)  را به همه مسولان ، ملت ایران و مسلمانان جهان تبریک گفت. رئیس جمهور همچنین از خداوند متعال بهروزی و سرافرازی مسلمانان جهان و توفیق مسئولان در خدمت به مردم شریف ایران را مسالت کرد.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا