امروز : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار نماینده فرمانده کل سپاه با خانواده بنیتا

به گزارش جهان نیوز؛ سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (علیه‌السلام) استان تهران ظهر امروز با حضور در منزل بنیتا ، کودک هشت‌ماه ربوده شده که پیکرش به تازگی پیدا و دفن شده است، ضمن هم‌دردی با این خانواده اظهار داشت: ما از این اتفاق بسیار متاثر هستیم و آنچه مطالبه داریم برخورد جدی با مجرمان این حادثه است؛ برخوردی که برای دیگران درس عبرت شود.

وی با بیان این‌که انتقال پرونده از شهرستان پاکدشت به تهران نشان از حساسیت این موضوع دارد، گفت: قطعاً بدانید که برخورد جدی با این موضوع می‌شود.

فرمانده سپاه استان تهران در ادامه این دیدار مراتب تسلیت و همدردی سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به خانواده بنیتا ابلاغ کرد.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز؛ سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (علیه‌السلام) استان تهران ظهر امروز با حضور در منزل بنیتا ، کودک هشت‌ماه ربوده شده که پیکرش به تازگی پیدا و دفن شده است، ضمن هم‌دردی با این خانواده اظهار داشت: ما از این اتفاق بسیار متاثر هستیم و آنچه مطالبه داریم برخورد جدی با مجرمان این حادثه است؛ برخوردی که برای دیگران درس عبرت شود. وی با بیان این‌که انتقال پرونده از شهرستان پاکدشت به تهران نشان از حساسیت این موضوع دارد، گفت: قطعاً بدانید که برخورد جدی با این موضوع می‌شود. فرمانده سپاه استان تهران در ادامه این دیدار مراتب تسلیت و همدردی سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به خانواده بنیتا ابلاغ کرد. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا