امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۸:۵۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار ۱۵ نماینده مجلس با روحانی

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیته تعامل با رئیس‌جمهور برای تشکیل کابینه از دیدار 15 تن از اعضای این کمیته با حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: این دیدار فردا(یکشنبه اول مرداد) در محل نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

وی افزود: قرار است در این دیدار درباره شاخص‌های کابینه دولت دوازدهم با رئیس‌جمهور بحث و تبادل نظر شود.سخنگوی کمیته تعامل با رئیس‌جمهور برای تشکیل کابینه با اشاره به شاخص‌های بیست‌گانه اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، تصریح کرد: پذیرش ولایت مطلقه‌فقیه، التزام عملی به قانون اساسی، التزام جدی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، پرهیز از اشرافی‌گری و پاکدستی و نیز مرزبندی با فتنه 88 از مهم‌ترین شاخص‌های برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم است.

مفتح در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه با رئیس‌جمهور، علاوه بر تبادل نظر درباره ترکیب کابینه دولت دوازدهم، پیرامون شاخص‌های بیست‌گانه نیز بحث و تبادل نظر می‌شود.

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیته تعامل با رئیس‌جمهور برای تشکیل کابینه از دیدار 15 تن از اعضای این کمیته با حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: این دیدار فردا(یکشنبه اول مرداد) در محل نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود. وی افزود: قرار است در این دیدار درباره شاخص‌های کابینه دولت دوازدهم با رئیس‌جمهور بحث و تبادل نظر شود.سخنگوی کمیته تعامل با رئیس‌جمهور برای تشکیل کابینه با اشاره به شاخص‌های بیست‌گانه اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، تصریح کرد: پذیرش ولایت مطلقه‌فقیه، التزام عملی به قانون اساسی، التزام جدی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، پرهیز از اشرافی‌گری و پاکدستی و نیز مرزبندی با فتنه 88 از مهم‌ترین شاخص‌های برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم است. مفتح در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه با رئیس‌جمهور، علاوه بر تبادل نظر درباره ترکیب کابینه دولت دوازدهم، پیرامون شاخص‌های بیست‌گانه نیز بحث و تبادل نظر می‌شود.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا