امروز : جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۳۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیسی:عربده‌ مقامات سعودی از روی عجز است

به گزارش جهان نیوز، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در دیدار با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی که در محل تالار اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: تضعیف بنیه دفاعی کشور به هر شکلی و از سوی هر شخص و مسئولی، اشتباهی بزرگ است. 
وی افزود: کشورما با همه تهدیداتی که علیه اش وجود دارد و دشمنانی که در اطراف آن خیمه زده‌اند، از امنیتی پایدار و مستحکم برخوردار است و اگر غیر از این بود لحظه‌ای برای تهاجم به کشور درنگ نمی‌کردند. 
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه بنیه دفاعی و موشکی ایران برای جنگیدن نیست خاطرنشان کرد: امروز ایران به لطف تلاش نیروهای گمنام عرصه دفاعی، از قدرت بازدارندگی و امنیتی بسیار خوبی برخوردار است.
وی ادامه داد: این عربده‌هایی که مقامات سعودی در دنیا می‌کشند از روی عجز است، آن‌ها جرأت و توان رویاویی با ایران مقتدر را ندارند چرا که اگر غیر از این بود لحظه‌ای بی تفاوت نمی ماندند.
حجت الاسلام رئیسی تصریح کرد: در جمهوری اسلامی ایران هرچه مردم احساس خدمتگزاری خالصانه و دغدغه برای گره گشایی از کارشان را در میان مسئولان ببینند، اعتمادشان به کارآمدی نظام بیشتر شده و این موضوع با امنیت ملی ما در ارتباط است.

منبع:مهر

به گزارش جهان نیوز، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در دیدار با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی که در محل تالار اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: تضعیف بنیه دفاعی کشور به هر شکلی و از سوی هر شخص و مسئولی، اشتباهی بزرگ است.  وی افزود: کشورما با همه تهدیداتی که علیه اش وجود دارد و دشمنانی که در اطراف آن خیمه زده‌اند، از امنیتی پایدار و مستحکم برخوردار است و اگر غیر از این بود لحظه‌ای برای تهاجم به کشور درنگ نمی‌کردند.  تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه بنیه دفاعی و موشکی ایران برای جنگیدن نیست خاطرنشان کرد: امروز ایران به لطف تلاش نیروهای گمنام عرصه دفاعی، از قدرت بازدارندگی و امنیتی بسیار خوبی برخوردار است. وی ادامه داد: این عربده‌هایی که مقامات سعودی در دنیا می‌کشند از روی عجز است، آن‌ها جرأت و توان رویاویی با ایران مقتدر را ندارند چرا که اگر غیر از این بود لحظه‌ای بی تفاوت نمی ماندند. حجت الاسلام رئیسی تصریح کرد: در جمهوری اسلامی ایران هرچه مردم احساس خدمتگزاری خالصانه و دغدغه برای گره گشایی از کارشان را در میان مسئولان ببینند، اعتمادشان به کارآمدی نظام بیشتر شده و این موضوع با امنیت ملی ما در ارتباط است. منبع:مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا