امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس‌جمهور درگذشت آیت‌الله غروی را تسلیت گفت

به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌‌جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حضرت آیت‌الله سیدمحمدرضا غروی از چهره‌های تأثیرگذار نهضت امام‌خمینی(ره)، برای آن فقید رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.
متن پیام تسلیت حجت‌الاسلام روحانی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت عالم مجاهد، حضرت آیت‌الله سید محمدرضا غروی از چهره‌های تأثیرگذار نهضت امام‌خمینی(ره) موجب تألم خاطر شد.
این فقیه وارسته آثار و خدمات ارزنده‌ای را در گسترش معارف الهی و ترویج آموزه‌های دینی و سیره نبوی(ص) به یادگار گذاشت.
اینجانب این ضایعه را محضر مراجع عظام، علما و فضلا، شاگردان، بیت مکرم ایشان به ویژه فرزند گرامی‌شان آیت‌الله سیدمحمد غروی، آیت‌الله خرازی و همچنین جناب آقای سیدصادق خرازی تسلیت می‌گویم و در این ایام ایثار و شهادت، برای آن فقید رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.
 حسن روحانی
رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

منبع:تسنیم

به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌‌جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حضرت آیت‌الله سیدمحمدرضا غروی از چهره‌های تأثیرگذار نهضت امام‌خمینی(ره)، برای آن فقید رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد. متن پیام تسلیت حجت‌الاسلام روحانی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت عالم مجاهد، حضرت آیت‌الله سید محمدرضا غروی از چهره‌های تأثیرگذار نهضت امام‌خمینی(ره) موجب تألم خاطر شد. این فقیه وارسته آثار و خدمات ارزنده‌ای را در گسترش معارف الهی و ترویج آموزه‌های دینی و سیره نبوی(ص) به یادگار گذاشت. اینجانب این ضایعه را محضر مراجع عظام، علما و فضلا، شاگردان، بیت مکرم ایشان به ویژه فرزند گرامی‌شان آیت‌الله سیدمحمد غروی، آیت‌الله خرازی و همچنین جناب آقای سیدصادق خرازی تسلیت می‌گویم و در این ایام ایثار و شهادت، برای آن فقید رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.  حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا