امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۸:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس دومای روسیه به ایران می آید

به گزارش جهان نیوز، «ویچسلاو والودین»، رئیس دوما، مجلس نمایندگان پارلمان روسیه دعوت علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی ایران برای بازدید از این کشور را پذیرفت.
علی لاریجانی در آغاز دیدارش با همتای روسی ، وی را به شرکت در مراسم تحلیف حسن روحانی، رئیس جمهور ایران دعوت کرد که روز ۵ اوت برگزار می شود و رئیس دومای روسیه این دعوت را پذیرفت اما افزود تاریخ مشخص تر این دیدار دیرتر مورد بحث قرار خواهد گرفت.
والودین در دیدارش با لاریجانی در حاشیه اجلاس روسای پارلمان های کشور های اوراسیا به وجود تفاهم با ایران در مسائل مربوط به مبارزه با تروریسم اشاره کرده و خاطرنشان ساخت از چگونگی طرح این مسائل از سوی همتای ایرانی بسیار خوشش آمده است.
رئیس دومای روسیه تاکید کرد:ما واقعا یکدیگر را بویژه در مسائلی همچون مبارزه با تروریسم و مسائل امنیتی درک می کنیم چون روسیه و ایران کارهای زیادی برای پیروزی بر تروریسم انجام می دهند.

منبع: مهر

به گزارش جهان نیوز، «ویچسلاو والودین»، رئیس دوما، مجلس نمایندگان پارلمان روسیه دعوت علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی ایران برای بازدید از این کشور را پذیرفت. علی لاریجانی در آغاز دیدارش با همتای روسی ، وی را به شرکت در مراسم تحلیف حسن روحانی، رئیس جمهور ایران دعوت کرد که روز ۵ اوت برگزار می شود و رئیس دومای روسیه این دعوت را پذیرفت اما افزود تاریخ مشخص تر این دیدار دیرتر مورد بحث قرار خواهد گرفت. والودین در دیدارش با لاریجانی در حاشیه اجلاس روسای پارلمان های کشور های اوراسیا به وجود تفاهم با ایران در مسائل مربوط به مبارزه با تروریسم اشاره کرده و خاطرنشان ساخت از چگونگی طرح این مسائل از سوی همتای ایرانی بسیار خوشش آمده است. رئیس دومای روسیه تاکید کرد:ما واقعا یکدیگر را بویژه در مسائلی همچون مبارزه با تروریسم و مسائل امنیتی درک می کنیم چون روسیه و ایران کارهای زیادی برای پیروزی بر تروریسم انجام می دهند. منبع: مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا