امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۲:۳۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس کمیته امداد: افزایش مددجویان هنر نیست

به گزارش جهان نیوز، پرویز فتاح در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه افزایش اعتماد عمومی مهمترین برنامه کمیته امداد در دوره جدید بوده است، افزود: اگر مردم به ساختار و فعالیتهای امداد اعتماد داشته باشند مسایل دیگر خود به خود حل می شود و مردم توان حل همه مشکلات را دارند.

وی ادامه داد: روی دیگر سکه بی اعتمادی مردم است که اگر این بی اعتمادی به کمیته امداد وجود داشته باشد، شهروندان امانت و صدقات خود را به ما نمی سپارند.

رئیس کمیته امداد تاکید کرد: شرط افزایش اعتماد عمومی کار درست و شفاف و ارائه گزارش عملکرد و هزینه کرد کمک‌ها به مردم و احترام به مددجویان است.

فتاح با بیان اینکه برخورد صحیح با حامیان کمیته امداد بهترین راه افزایش کمک‌های مردمی است، گفت: اعتقادی به انجام هزینه برای جذب مشارکت‌های مردمی ندارم.

وی اضافه کرد: در ماه رمضان از مردم خواستیم در طرح محسنین به کمیته امداد کمک کنند و خدا را شاکریم که ۵۲۰ هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند. مشارکت مردم به قدری گسترده بود که هنوز فرصت نکرده ایم به همه درخواستها پاسخ دهیم.

رئیس کمیته امداد افزود: در کنار طرح محسنین، طرح اکرام مورد تاکید ماست البته جذب مددجو برای ما هنر نیست بلکه هزینه تراشی برای دولت و مردم است و ما باید تلاش خود را بر خودکفایی و خروج مددجویان قرار دهیم.
فتاح با تاکید بر توسعه منابع قرض الحسنه گفت: منابع قرض الحسنه باید وارد صندوق امداد شود و همه حسابهای امداد، از طرح اکرام گرفته تا حسابهای پرسنل به صندوق امداد ولایت منتقل شود.

به گزارش جهان نیوز، پرویز فتاح در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه افزایش اعتماد عمومی مهمترین برنامه کمیته امداد در دوره جدید بوده است، افزود: اگر مردم به ساختار و فعالیتهای امداد اعتماد داشته باشند مسایل دیگر خود به خود حل می شود و مردم توان حل همه مشکلات را دارند. وی ادامه داد: روی دیگر سکه بی اعتمادی مردم است که اگر این بی اعتمادی به کمیته امداد وجود داشته باشد، شهروندان امانت و صدقات خود را به ما نمی سپارند. رئیس کمیته امداد تاکید کرد: شرط افزایش اعتماد عمومی کار درست و شفاف و ارائه گزارش عملکرد و هزینه کرد کمک‌ها به مردم و احترام به مددجویان است. فتاح با بیان اینکه برخورد صحیح با حامیان کمیته امداد بهترین راه افزایش کمک‌های مردمی است، گفت: اعتقادی به انجام هزینه برای جذب مشارکت‌های مردمی ندارم. وی اضافه کرد: در ماه رمضان از مردم خواستیم در طرح محسنین به کمیته امداد کمک کنند و خدا را شاکریم که ۵۲۰ هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند. مشارکت مردم به قدری گسترده بود که هنوز فرصت نکرده ایم به همه درخواستها پاسخ دهیم. رئیس کمیته امداد افزود: در کنار طرح محسنین، طرح اکرام مورد تاکید ماست البته جذب مددجو برای ما هنر نیست بلکه هزینه تراشی برای دولت و مردم است و ما باید تلاش خود را بر خودکفایی و خروج مددجویان قرار دهیم. فتاح با تاکید بر توسعه منابع قرض الحسنه گفت: منابع قرض الحسنه باید وارد صندوق امداد شود و همه حسابهای امداد، از طرح اکرام گرفته تا حسابهای پرسنل به صندوق امداد ولایت منتقل شود.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا