امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهکار مقابله با زیاده‌طلبی آمریکا از نظر لارگانی

به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور درباره بدعهدی آمریکایی‌ها، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب هم بارها بدعهدی و عدم اعتماد به آمریکایی‌ها را مورد تاکید قرار دادند.
وی افزود: رئیس‌جمهور هم روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، اشاره کرد که اقدامات آمریکایی‌ها با روح و متن برجام در تعارض است. در این سخنان اشاره شد که آمریکای عهدشکن نمی‌تواند مدعی ثبات، حقوق بشر و قانونگرایی باشد.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس ادامه داد: رئیس‌جمهور به این نکته هم اشاره کرد که «هر تحریم جدید آمریکا با پاسخ متناسب ملت ایران مواجه خواهد شد» که جای خوشحالی و خرسندی است چرا که دولتمردان هم به این نکته اذعان کردند که آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.
موسوی لارگانی همچنین یادآور شد: سخنان اخیر دولتمردان به ویژه روحانی نشان داد که ایران به تمامی تعهدات برجامی خود پایبند بوده است اما غربی‌ها فقط نقض عهد کردند . همین سخنان به نوعی زمینه انسجام ملی را فراهم می‌آورد.
وی در خاتمه لزوم ایستادگی دولت و سایر قوا در مقابل بدعهدی‌های آمریکا را مورد تاکید قرا داد و گفت: دولت باید ضمن ایستادگی و مقابله به مثل با آمریکا در مقابل زیاده طلبی آمریکا و هم پیمانانش، همه توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور درباره بدعهدی آمریکایی‌ها، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب هم بارها بدعهدی و عدم اعتماد به آمریکایی‌ها را مورد تاکید قرار دادند. وی افزود: رئیس‌جمهور هم روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، اشاره کرد که اقدامات آمریکایی‌ها با روح و متن برجام در تعارض است. در این سخنان اشاره شد که آمریکای عهدشکن نمی‌تواند مدعی ثبات، حقوق بشر و قانونگرایی باشد. نماینده مردم فلاورجان در مجلس ادامه داد: رئیس‌جمهور به این نکته هم اشاره کرد که «هر تحریم جدید آمریکا با پاسخ متناسب ملت ایران مواجه خواهد شد» که جای خوشحالی و خرسندی است چرا که دولتمردان هم به این نکته اذعان کردند که آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. موسوی لارگانی همچنین یادآور شد: سخنان اخیر دولتمردان به ویژه روحانی نشان داد که ایران به تمامی تعهدات برجامی خود پایبند بوده است اما غربی‌ها فقط نقض عهد کردند . همین سخنان به نوعی زمینه انسجام ملی را فراهم می‌آورد. وی در خاتمه لزوم ایستادگی دولت و سایر قوا در مقابل بدعهدی‌های آمریکا را مورد تاکید قرا داد و گفت: دولت باید ضمن ایستادگی و مقابله به مثل با آمریکا در مقابل زیاده طلبی آمریکا و هم پیمانانش، همه توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا