امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۰:۰۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رایزنی نمایندگان ولایی برای چینش کابینه

به گزارش جهان نیوز، حمیدرضا حاج بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از جلسه کمیته تعامل با دولت خبر داد.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جلسه کمیته تعامل با دولت فراکسیون نمایندگان ولایی فردا بعد از ظهر تشکیل می شود.
وی با تاکید بر لزوم تشکیل کابینه قوی برای حل مشکلات اقتصادی مردم گفت: بیکاری، قاچاق کالا و رکود از مشکلات مهم اقتصادی است که باید کابینه دوازدهم قادر به حل آن باشد.
وی اجرای برنامه ششم توسعه را راهکاری عملی و مهم برای حل مشکلات اقتصادی خواند و بر لزوم پایبندی کابینه دوازدهم به اجرای قانون و اجرای قانون برنامه ششم تاکید کرد.

منبع: مهر

به گزارش جهان نیوز، حمیدرضا حاج بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از جلسه کمیته تعامل با دولت خبر داد. نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جلسه کمیته تعامل با دولت فراکسیون نمایندگان ولایی فردا بعد از ظهر تشکیل می شود. وی با تاکید بر لزوم تشکیل کابینه قوی برای حل مشکلات اقتصادی مردم گفت: بیکاری، قاچاق کالا و رکود از مشکلات مهم اقتصادی است که باید کابینه دوازدهم قادر به حل آن باشد. وی اجرای برنامه ششم توسعه را راهکاری عملی و مهم برای حل مشکلات اقتصادی خواند و بر لزوم پایبندی کابینه دوازدهم به اجرای قانون و اجرای قانون برنامه ششم تاکید کرد. منبع: مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا