امروز : یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رزمایش مردم‌یاری ارتش از فردا آغاز می‌شود

به گزارش جهان نیوز، امیر جلیل رجبی فرماندهی بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی ارتش در نشست خبری رزمایش بزرگ طرح مردم یاری محمد رسول الله (ص) در منطقه شرق و جنوب شرق کشور که صبح امروز در دانشگاه علوم پزشکی آجا برگزار شد، گفت: ارتش به عنوان یک نیروی مردمی، فرهنگ خدمت رسانی به مردم را در دستور کار قرار داده‌اند.

وی ادامه داد: با به‌ کارگیری نیروهای چهار گانه امر  خدمت رسانی به نواحی محروم را در دستور کار قرار داده‌ایم.

امیر رجبی گفت: برای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در خصوص خدمت‌رسانی، تمام توان خود را به کار می‌گیریم و این خدمت رسانی در پیاده‌روی اربعین و حادثه تلخ زلزله کرمانشاه به خوبی دیده شد. 
فرمانده بهداشت و درمان ارتش در خصوص اقدامات انجام شده برای زلزله در غرب کشور گفت: ما از همان دقایق اول رسیدگی و خدمت به زلزله زدگان کرمانشاه را آغاز و در مرحله بعد نیز به ارائه خدمات توسط بیمارستان‌هایی صحرایی ادامه دارد.

‎وی ادامه داد: بعد از زلزله نیز ارائه خدمات در مناطق شرق و جنوب شرق در دستور کار ما قرار گفت تا بتوانیم خدمات را به نیاز مندان ارائه می‌دهیم و تا این لحظه که هنوز رزمایش به صورت رسمی آغاز نشده 700 نفر را ویزیت کرده‌اند.

‎امیر رجبی گفت: رزمایش از خراسان تا سواحل مکران با هماهنگی مسئولان مربوطه انجام می‌شود و همه فعالیت ها و تخصص ها نیروهای چهارگانه ارتش در این رزمایش بکار گرفته شده تا بتوانیم خدمتی در خور توجه به مردم ارائه دهیم.

‎وی ادامه داد: رزمایش در مناطقی از قبیل ایرانشهر، خاش، ده رئیس، کنارک، منطقه کهیر، منطقه سربیشه در خراسان جنوبی و منطقه چابهار و مکران خدمات ارائه می شود.

‎امیر رجبی خاطر نشان کرد: رزمایش از 13 آذر شروع و تا جمعه 17 اذر ادامه پیدا می کند که در این مدت بیش از 200 هزار نفر تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: پنج سامانه بیمارستانی به صورت متمرکز و در هرکدام سامانه ثابت بیش از ده تیم سیار برای ارائه خدمت در مناطق محروم و به صورت حضوری خدمات از قبیل پزشکی دندان پزشکی جراحی و .. انجام می‌شود.

به گزارش تسنیم، قرار است رزمایش مردم‌یاری محمد رسول الله ارتش از فردا به مدت چهار روز در استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی برگزار می‌شود. 

منبع:تسنیم

به گزارش جهان نیوز، امیر جلیل رجبی فرماندهی بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی ارتش در نشست خبری رزمایش بزرگ طرح مردم یاری محمد رسول الله (ص) در منطقه شرق و جنوب شرق کشور که صبح امروز در دانشگاه علوم پزشکی آجا برگزار شد، گفت: ارتش به عنوان یک نیروی مردمی، فرهنگ خدمت رسانی به مردم را در دستور کار قرار داده‌اند. وی ادامه داد: با به‌ کارگیری نیروهای چهار گانه امر  خدمت رسانی به نواحی محروم را در دستور کار قرار داده‌ایم. امیر رجبی گفت: برای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در خصوص خدمت‌رسانی، تمام توان خود را به کار می‌گیریم و این خدمت رسانی در پیاده‌روی اربعین و حادثه تلخ زلزله کرمانشاه به خوبی دیده شد.  فرمانده بهداشت و درمان ارتش در خصوص اقدامات انجام شده برای زلزله در غرب کشور گفت: ما از همان دقایق اول رسیدگی و خدمت به زلزله زدگان کرمانشاه را آغاز و در مرحله بعد نیز به ارائه خدمات توسط بیمارستان‌هایی صحرایی ادامه دارد. ‎وی ادامه داد: بعد از زلزله نیز ارائه خدمات در مناطق شرق و جنوب شرق در دستور کار ما قرار گفت تا بتوانیم خدمات را به نیاز مندان ارائه می‌دهیم و تا این لحظه که هنوز رزمایش به صورت رسمی آغاز نشده 700 نفر را ویزیت کرده‌اند. ‎امیر رجبی گفت: رزمایش از خراسان تا سواحل مکران با هماهنگی مسئولان مربوطه انجام می‌شود و همه فعالیت ها و تخصص ها نیروهای چهارگانه ارتش در این رزمایش بکار گرفته شده تا بتوانیم خدمتی در خور توجه به مردم ارائه دهیم. ‎وی ادامه داد: رزمایش در مناطقی از قبیل ایرانشهر، خاش، ده رئیس، کنارک، منطقه کهیر، منطقه سربیشه در خراسان جنوبی و منطقه چابهار و مکران خدمات ارائه می شود. ‎امیر رجبی خاطر نشان کرد: رزمایش از 13 آذر شروع و تا جمعه 17 اذر ادامه پیدا می کند که در این مدت بیش از 200 هزار نفر تحت پوشش قرار خواهند گرفت. وی ادامه داد: پنج سامانه بیمارستانی به صورت متمرکز و در هرکدام سامانه ثابت بیش از ده تیم سیار برای ارائه خدمت در مناطق محروم و به صورت حضوری خدمات از قبیل پزشکی دندان پزشکی جراحی و .. انجام می‌شود. به گزارش تسنیم، قرار است رزمایش مردم‌یاری محمد رسول الله ارتش از فردا به مدت چهار روز در استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی برگزار می‌شود.  منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا