امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

روسای قوا از شمول به‌کارگیری در مشاغل بعد از بازنشستگی خارج شدند

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه ۲ مهر) خانه ملت، طرح استفساریه تبره یک ماده واحده قانمون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را با اکثریت آرا تصویب کردند.بهارستان‌نشینان در این جلسه،از مجموع 238 نماینده حاضر، با 170 رأی موافق، 22 رأی مخالف و 1 رأی ممتنع طرح استفساریه تبره یک ماده واحده قانمون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را با اکثریت آرا تصویب کردند.

براساس این گزارش در استفساریه تبره یک ماده واحده قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان آمده است:آیا در تبره یک ماده واحده قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان مصوب 1395/2/20، منظور از مستثنی شدن مقامات مصرح در ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها، به‌کارگیری افرادی است که در زمان بازنشستگی به یکی از سمت‌های مذکور انتاب یا انتخاب می‌شوند؟

در پاسخ به این استفساریه آمده است: بله، بازنشستگی که به واسطه انتصاب یا انتخاب در یکی از سمت‌های مذکور در ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها، به‌کارگیری می‌شوند، از شمول ممنوعیت این قانون مستثنی هستند و هر سمتی در زمان بازنشستگی یا قبل از آن داشتند ملاک نیست.

روسای سه قوه، معاونین اول سه قوه، وزرا و معاونین آنها در شمول ماده (۷۱) قانون مدیریت خدمات کشوری قرار دارد که با مصوبه مجلس این سمت‌ها از شمول به‌کارگیری بعد از بازنشستگی خارج می‌شود.

 

  به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه 2 مهر) خانه ملت، طرح استفساریه تبره یک ماده واحده قانمون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را با اکثریت آرا تصویب کردند.بهارستان‌نشینان در این جلسه،از مجموع 238 نماینده حاضر، با 170 رأی موافق، 22 رأی مخالف و 1 رأی ممتنع طرح استفساریه تبره یک ماده واحده قانمون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را با اکثریت آرا تصویب کردند. براساس این گزارش در استفساریه تبره یک ماده واحده قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان آمده است:آیا در تبره یک ماده واحده قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان مصوب 1395/2/20، منظور از مستثنی شدن مقامات مصرح در ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها، به‌کارگیری افرادی است که در زمان بازنشستگی به یکی از سمت‌های مذکور انتاب یا انتخاب می‌شوند؟ در پاسخ به این استفساریه آمده است: بله، بازنشستگی که به واسطه انتصاب یا انتخاب در یکی از سمت‌های مذکور در ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها، به‌کارگیری می‌شوند، از شمول ممنوعیت این قانون مستثنی هستند و هر سمتی در زمان بازنشستگی یا قبل از آن داشتند ملاک نیست. روسای سه قوه، معاونین اول سه قوه، وزرا و معاونین آنها در شمول ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری قرار دارد که با مصوبه مجلس این سمت‌ها از شمول به‌کارگیری بعد از بازنشستگی خارج می‌شود.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا