امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونمایی از اولین گیم موبایلی سونی در ۷ دسامبر

 خبرآنلاین، استراتژی توسعه گیم روی موبایل توسط سونی هرچند دیر آغازشده اما استودیو ForwardWorks ماه آینده اولین محصول خود را عرضه خواهد کرد.

کمپانی ژاپنی طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، از سال 2017 به‌طور جدی وارد این عرصه می‌شود و به گفته تاکاشی موچی زوکی اولین محصول در ژاپن عرضه خواهد شد و سپس از سال آینده وارد بازار جهانی می‌شود.

گزارش قبلی حکایت از عرضه ۶ گیم پلی‌استیشنی برای اندروید و آی او اس از مارس 2018 بود ولی حالا تأیید شده است که این گیم ها 7 دسامبر به‌صورت سمبلیک رونمایی شده و سپس سال آینده بازارها را درخواهد نوردید.

کارشناسان معتقدند آوردن گیم های پلی‌استیشن روی موبایل سخت‌تر از ساخت یک گیم جدید برای پلتفرم موبایل است و یکی از دلایل تأخیر عرضه نیز همین موضوع است.

نینتندو رقیب سونی باعرضه سوپرماریو بر روی آی او اس مقام اولی را در بخش گیم های موبایلی به خود اختصاص داده است ولی سونی به‌اندازه کافی وقت دارد تا بتواند با نینتندو در بازار گیم موبایلی بجنگد.

 خبرآنلاین، استراتژی توسعه گیم روی موبایل توسط سونی هرچند دیر آغازشده اما استودیو ForwardWorks ماه آینده اولین محصول خود را عرضه خواهد کرد. کمپانی ژاپنی طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، از سال 2017 به‌طور جدی وارد این عرصه می‌شود و به گفته تاکاشی موچی زوکی اولین محصول در ژاپن عرضه خواهد شد و سپس از سال آینده وارد بازار جهانی می‌شود. گزارش قبلی حکایت از عرضه 6 گیم پلی‌استیشنی برای اندروید و آی او اس از مارس 2018 بود ولی حالا تأیید شده است که این گیم ها 7 دسامبر به‌صورت سمبلیک رونمایی شده و سپس سال آینده بازارها را درخواهد نوردید. کارشناسان معتقدند آوردن گیم های پلی‌استیشن روی موبایل سخت‌تر از ساخت یک گیم جدید برای پلتفرم موبایل است و یکی از دلایل تأخیر عرضه نیز همین موضوع است. نینتندو رقیب سونی باعرضه سوپرماریو بر روی آی او اس مقام اولی را در بخش گیم های موبایلی به خود اختصاص داده است ولی سونی به‌اندازه کافی وقت دارد تا بتواند با نینتندو در بازار گیم موبایلی بجنگد.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا